Technická podpora na oddelení IT / SDesk špecialista - senior (Inter Cars - distribúcia automobilových dielov)

Miesto práce

Bratislava

Odmena

1 300 - 1 600 EUR/mesiacMzda je delená na fixnú základnú časť /1300 EUR/ a pohyblivú čiastku /300 EUR/, ktorej výška podlieha splneniu vopred stanovených cieľov.

Druh pracovného pomeru

plný úväzok, živnosť

Kontakt

Ing. Martin Mihaliček

Termín nástupu

01.02.2021

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Service Desk je jednotné kontaktné miesto pre riešenie incidentov nášich systémov.
Naša spoločnosť pracuje so systémami Microsoft, kde využívame väčšinu aplikácii OFFICE 365. ERP systémom je Dynamics NAV, vaše skúsenosti s ním sú pre nás určite výhodou.

Budeš zodpovedný za rôzne úlohy:

  • administrácia informačného systému
  • správa užívateľov Windows, Active Directory a Azure Active Directory
  • konfigurácia počítačovej siete
  • inštalácia a konfigurácia softvéru, počítačov a tlačiarní v sieti
  • podpora administrácie informačného systému
  • zabezpečovanie IT podpory koncovým užívateľom (evidencia, analýza a riešenie IT problémov)
  • spolupracovanie pri implementácii nových funkcionalít a služieb
  • zabezpečenie nákupu a servisu výpočtovej techniky
  • plnenie zadaných úloh a ich reportovanie IT manažérovi

  • Príležitosť pre profesnú sebarealizáciu v úspešnej a rýchlo sa rozvíjajúcej spoločnosti so stabilným zázemím, ktorá je súčasťou veľkej medzinárodnej skupiny
  • Vhodné pre absolventov alebo uchádzačov s kratšou pracovnou praxou - kompletne zaškolíme
  • Priateľské a tímové pracovné prostredie, ktoré je orientované na výkon a kvalitu
  • Zaujímavé mzdové ohodnotenie a bonusový systém
  • Zamestnanecké benefity
  • Pracovný pomer na dobu neurčitú
  • Nástup možný ihneď alebo dohodou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Fakturácia - Základy
Pokladňa - Základy
Microsoft Windows - Expert
Microsoft Word - Expert
Microsoft Excel - Expert
Microsoft Dynamics NAV - Pokročilý
Klient/server administrácia - Pokročilý
Administrácia LAN/WAN - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

  • aspoň 2 roky praxe v oblasti IT
  • všeobecné vedomosti a prehľad v oblasti IT
  • skúsenosti v oblasti konfigurácie hardvéru a software
  • skúsenosti s identifikovaním a riešením problémov v oblasti IT
  • komunikácia s užívateľmi na úrovni podpory
  • zodpovedný a proaktívny prístup k práci
  • analytické a technické myslenie
  • odolnosť vôči stresu

Sme súčasťou medzinárodnej skupiny, ktorá je najväčším dovozcom a distribútorom náhradných dielov pre osobné, úžitkové a nákladné vozidlá v strednej a východnej Európe. Disponujeme rozsiahlou ponukou sortimentu a pridaných zákazníckych služieb. Okrem hlavných oblastí dovozu a distribúcie autodielov pre osobné, úžitkové a nákladné vozidlá ponúkame vybavenie a zariadenie autoservisov, diely pre motocykle, agrotechniku, špeciálne produkty pre tuning, autodoplnky a autopríslušenstvo.

Distribuujeme produkty známych a renomovaných značiek a výrobcov, ktorí dbajú na kvalitu, efektivitu a cenu. Klientom poskytujeme nadštandardný zákaznícky servis, produktové, sezónne a cenové akcie, stálym odberateľom vernostný program, poradenstvo a školenia týkajúce sa sortimentu a garážového vybavenia, služby správy vozového parku firiem, partnerské financovanie a asistenčné služby.

Prečo práve k nám?
„S nami je Vaša budúcnosť v dobrých rukách.“ Je pre nás dôležité, ako sa u nás cítite. U nás nájdete ľudskú atmosféru, nepotrebujeme sa na nič hrať. Prioritou sú pre nás dôvera, priateľskosť, otvorenosť a úprimnosť vo vzťahoch a komunikácii. Vzájomne sa podporujeme, pomáhame si, denné firemné výzvy riešime spoločne. Nerobíme rozdiely medzi šéfom a zamestnancami. Počúvame Vaše názory, podporujeme a realizujeme zaujímavé nápady. Schopným a motivovaným ľuďom umožňujeme profesijný i kariérny rozvoj a u nás to nie je o tom, aké vzdelanie ste v živote dosiahli. Nezabúdame ani na to, že je potrebné mať dostatočný priestor ako pre pracovnú sebarealizáciu, tak aj pre osobný život.

To je Inter Cars
  • Profesionálny prístup a odbornosť našich kolegov
  • Dostupnosť požadovaného tovaru
  • Včasné a kvalitné dodanie tovaru
  • Zákaznícky servis so širokou škálou výhod
  • Vybudovanie kvalitných obchodných vzťahov

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Všetky ponuky spoločnosti
ID: 3885361  Megjelentetés dátuma: 12.1.2021  Alapbér (bruttó): 1 300 EUR/mesiac