Rozvozca náhradných dielov

Inter Cars Slovenská republika s.r.o.

Pobočka Trenčín alebo Nové Mesto nad Váhom:, Trenčiansky kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- rozvoz náhradných dielov a príslušenstva pre automobily a motocykle
- starostlivosť o zákazníkov
- príprava podkladov na rozvoz
- naskladňovanie a vyskladňovanie tovaru
- práca so skladovým programom

Ponúkame:
- zodpovednú a kreatívnu prácu v prosperujúcej spoločnosti
- mladý dynamický kolektív
- firemné benefity
- možnosť odborného a profesného rastu
- služobný telefón

Ak Vás daná pracovná pozícia zaujala a spĺňate vyššie uvedené kritériá, pošlite nám prosím na nižšie uvedenú mailovú adresu Váš štruktúrovaný životopis s preferovaným miestom výkonu práce spolu s motivačným listom a so súhlasom so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení:

"Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti Inter Cars Slovenská republika s.r.o.
Vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák. č.428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov. Súhlas je daný na dobu neurčitú a podľa §20 odst.3 cit. zákona je ho možné kedykoľvek písomne odvolať."

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Vyhradzujeme si však právo kontaktovať iba tých uchádzačov, ktorí budú spĺňať nami stanovené kritériá.
Na osobný pohovor budú pozvaný len kandidáti, ktorí vyhovojú požadovaným kritériám.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Fakturácia - Základy
Pokladňa - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vodičský preukaz po 2 ročnej skúšobnej dobe - výhodou
- prax v odbore - výhodou
- flexibilita, samostatnosť
- príjemné vystupovanie
- záujem o ďalší odborný rast a vzdelávanie

Inter Cars Slovenská republika s.r.o. je dodávateľ náhradných dielov pre osobné aj nákladné automobily, motocykle a dielenské vybavenie. Jedná sa o moderne a rýchlo sa rozvíjajúcu spoločnosť, ktorej hlavným cieľom je získanie štandardov zaručujúcich maximálnu spokojnosť zákazníkov. Na pobočky sú kladené nároky z hľadiska veľkosti objektov, skladové hodnoty a profesionality tímu, aby umožňovali poskytovanie kvalitného servisu, vrátane distribúcie tovaru smerom k našim partnerom po celom regióne. Existujúca sieť má v súčasnosti 24 pobočiek a bude ďalej rozširovaná.

www.intercars.sk www.q-service.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2758406  Megjelentetés dátuma: 20.4.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou