Účtovníčka/Účtovník

INTEN - EURA, správa domov, s. r. o.

Milana Pišúta 1119/23, Liptovský Mikuláš, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ASAP
1 000 EUR/mesiacPo skúšobnej lehote 3 mesiace bude ku základnej mzde pripočítaná mesačná prémia max. 200 EUR.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie účtovníctva bytových domov. Evidencia pohľadávok. Spracovanie a likvidácia faktúr. Vybavovanie stránok. Spracovanie ročného vyúčtovania.

Sídlo spoločnosti v tesnej blízkosti centra mesta (cca 100 m). Pracovná doba 37,5 hodiny týždenne. Pružný pracovný čas. Pracovná pozícia s dlhodobou perspektívou v stabilnej spoločnosti. Preplácanie nadčasov. Príjemný pracovný kolektív. Práca z domu. Polročné odmeny max. do výšky mesačnej mzdy vyplácané za mesiac máj a november.

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovaní budú iba vybraní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

účtovníctvo a financie

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť, zmysel pre detail, zodpovednosť, proaktívny prístup, dôslednosť.
Podmienkou je znalosť podvojného účtovníctva.

Výkon správy bytových domov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3927091  Megjelentetés dátuma: 20.11.2023  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac