Account Manager - Top príležitosť

Integra

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
1 150 - 2 300 EUR/mesiac1150 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V rámci expanzií našej spoločnosti príjmeme sebavedomého, cieľavedomého a priateľského človeka na pozíciu account managera, ktorý by sa v následujícich rokoch rád rozvíjal až na pozíciu Country Managera so zodpovednosťou za business v celej republike. Hľadáme človeka, ktorý má rád výzvy, dává si vždy tie najvyššie ciele a chce sa dlhodobo uplatniť na poli obchodu a informačných technologií. A v neposlednom rade hľadáme aj parťáka na teambuildingy!

Čo Vás na tejto pozícií čaká?

  • Dlhodobo vysoký príjem.
  • Zodpovednosť za plnenie stanovených predajných cieľov.
  • Monitoring a analýza trhu.
  • Akvizícia nových zákazníkov, tvorba zákazníckej sieti.
  • Vedenie obchodnej agendy a príprava podkladov, výkazov pre vedenie spoločnosti.
  • Príprava obchodných ponúk.
  • Spolupráca s ostatnými pobočkami (Praha, Brno).
  • Práca s interným CRM systémom a balíčkom MS Office.
  • Podieľanie sa na rozvoji spoločnosti.

Čo od Vás očakávame?

  • Perfektnú angličtinu (slovom aj písmom – C1/C2).
  • Znalosť nemčiny veľkou výhodou, nie podmienkou.
  • Min. 1 rok praxe v salese (B2C/B2B).
  • VŠ technického alebo ekonomického smeru (min. Bc.) výhodou, nie podmienkou.
  • Orientácia na výsledok.
  • Slušné vystupovanie, kultivovaný prejav, bystrý úsudok.
  • Organizačné schopnosti.
  • Schopnosť podávať výkon pod tlakom.
  • Pracovitosť – niesme korporát, makáme.
  • Preukázateľnú skúsenosť s opakovaným neúspechom.

Čo Vám môžeme ponúknuť?

  • Fixný plat, výkonnostné príplatky a vysoké provízie.
  • Inšpiratívne, neformálne prostredie a zázemie jednej z najrýchlejšie rastúcej firmy v regionu.
  • Seberealizácia a kariérny rast.
  • Firemný notebook, iPhone, neobmedzený paušál.
  • Po zapracovaní firemné auto aj pre osobné účely.
  • Pravidelné firemné teambuildingové akcie.
  • Zimné a letné firemné workshopy v zahraničí.
  • Školenie a kurzy softskills.
  • Rozvoj v oblasti IT.
  • Dalšie hmotné a nehmotné benefity.

Požiadavky na zamestnanca

ID: 3690796  Megjelentetés dátuma: 10.7.2019  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 150 - 2 300 EUR/mesiac1150 EUR/mesiac