Samostatná účtovníčka/ samostatný účtovník

Inštitút vzdelávania a starostlivosti, s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
september 2019
Mzdové podmienky (brutto)
800 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme novú kolegyňu/kolegu na pozíciu samostnatného účtovníka, ktorého náplňou práce bude:
- komlexné spracovanie personalistiky a miezd
- komunikácia s príslušnými inštitúciami a štatistickým úradom
- účtovanie pokladničných dokladov
- kontrola vybraných účtovných dokladov
- ďalšie ekonomické a administratívne práce podľa potrieb spoločnosti

- práca v priateľskom kolektíve
- odborné školenia
- firemné akcie

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate požadované predpoklady, pošlite nám prosím Váš životopis aj so súhlasom so spracovaním osobných údajov.
Ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Zároveň Vás chceme informovať, že budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
OMEGA - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

- samostatnosť, rozhodnosť, komunikatívnosť
- znalosť programu OLYMP

Spoločnosť zaoberajúca sa činnosťou výchovy a vzdelávanie v oblasti ochrany práce , vykonávaním činnosti koordinátora bezpečnosti , administratívnou činnosťou, vedením účtovníctva pre iné spoločnosti a ekonomickým poradenstvom.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3642901  Megjelentetés dátuma: 6.9.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800 €