Finančný/á manažér/ka

Inštitút pre výskum práce a rodiny

Inštitút pre výskum práce a rodiny, Župné námestie, Staré Mesto
Termín nástupu
01.06.2018
Mzdové podmienky (brutto)
490,50 € + osobný príplatok k tarifnému platu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zodpovedá za dodržiavanie pravidiel čerpania podpory projektu a pokynov riadiaceho orgánu v oblasti finančného manažmentu
• spolu s projektovou manažérkou zodpovedá za vypracovanie žiadostí o platbu, podávanie žiadostí o zmenu v projekte, žiadostí o vyúčtovanie platieb
• zodpovedá za oprávnenosť výdavkov, spracovanie odpočtu projektu, vrátane prehľadov čerpania
• zodpovedá za obeh účtovných dokladov a súlad so smernicou o vnútornom audite

- týždeň dovolenky naviac
- štvrťročne voľno bez uvedenia dôvodu
- príspevok zamestnávateľa do 3.piliera pevnou sumou
- ďalšie benefity v zmysle platnej kolektívnej zmluvy

Žiadosť spolu so životopisom vo formáte Europass a potvrdením o odbornej praxi treba zaslať :
PhDr. Edita Endreslová
edita.endreslova©ivpr.gov.sk
tel.: +421 2 20442405
Vyhradzujeme si právo kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené podmienky a boli vybraní do VK.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Finančný manažment, ekonomika, účtovníctvo

Počet rokov praxe

5

Prax v oblasti finančného riadenia a koordinácie projektov minimálne 5 rokov.
Teoretické a/alebo praktické znalosti vo viacerých z nasledovných oblastí:
• skúsenosti s implementáciou projektov a ich finančným riadením
• skúsenosť s riadením tímu, delegovaním úloh a zodpovednosti
• znalosť zákona o Verejnom obstarávaní
• spolupráca s verejnými inštitúciami a ich organizačnými zložkami
• MS Office
• schopnosť samostatne organizovať prácu a riadiť tímovú spoluprácu
• komunikačné zručnosti

Výskum v oblasti sociálnej politiky (práca a zamestnanosť, rodinná a sociálna politika, bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci). Viac informácií na www.ivpr.gov.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3392944  Megjelentetés dátuma: 17.5.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 490,50 € + osobný príplatok k tarifnému platu