Inštalatér - voda, kúrenie, plyn - júl 2017

INŠTALAD s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 3 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

inštalácia vody, kúrenia (predovšetkým podlahového), kanalizácie v bytových domoch

bezproblémové plnenie záväzkov, pri osvedčení sa možnosť dlhodobej, niekoľkoročnej spolupráce

žiadosti s krátkym popisom predchádzajúcich pracovných skúseností prosíme zaslať na email: [email protected]
upozorňujeme, že kontaktujeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky - prosíme uvádzať číslo telefónu

pre urýchlenie dohody možnosť telefonicky kontaktovať majiteľa firmy, p. Dupkalu 0903/955 312

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo, inštalatér - voda, kúrenie

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

požadujeme zodpovedný prístup, ochotu pracovať na 2-3 týždňové turnusy, minimálne 5 rokov praxe v obore, uprednostníme dvojicu, trojicu zohraných ľudí, nemčina je výhodou

montáž, predaj kúrenárskeho, vodoinštalačného materiálu, sanity, servis, revízie plynu a elektriky
vŕtanie studní, zemné práce, tepelné čerpadlá

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2819386  Megjelentetés dátuma: 21.12.2021  Alapbér (bruttó): 3 200 EUR/mesiac