HTML/CSS alebo Angular9

QORPO s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 - 4 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Robime vlastne angular projekty s vlastnym backendom,
zide sa nam sikovny stylista, alebo sikovny stylista ovladajuci angular2+ na akejkolvek urovni.
Ak si sikovny, dosledny, u nas sa budes mat dobre.
Ak si namotivovany a dokazes si predstavit, ze by si pracoval pod Jobsom, rovno reaguj.
Platovo od skusenosti. Sme slovenska firma, ktora ma rada crypto.

Osobne

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity

QORPO Game Studio je jedným z popredných nezávislých vývojových štúdií AAA hier s medzinárodným tímom talentovaných jednotlivcov pracujúcich z kancelárií na Slovensku a vďaka nášmu programu práce na diaľku aj z celého sveta.
Od svojho založenia v roku 2018 sme na Blockchaine uspeli s titulmi ako TRM, Citizen Conflict, AneeMAte a iné. Sme jedným z najskúsenejších herných štúdií s prácou v Unreal Engine v tomto odvetví a každým dňom sa posúvame vpred.

QORPO Game Studio však nie je len o práci – vieme sa aj dobre zabaviť! Či už ide o hranie herných turnajov v našej zasadačke, spoločné oslavy dôležitých dní a míľnikov, alebo jednoducho užívanie si spoločnosti svojich talentovaných kolegov, v tíme našich ľudí sa okamžite budeš cítiť ako súčasť rodiny.

Takže ak si pripravení posunúť svoju kariéru do nových výšin, QORPO Game Studio je presne to, čo hľadáš. Pripoj sa k nášmu tímu a buď pri tom, keď budeme predstavovať svetu ďalšie veľké projekty! Prihlás sa teraz a staň sa súčasťou našej úžasnej komunity.
ID: 3961754  Megjelentetés dátuma: 12.10.2020  Alapbér (bruttó): 1 300 EUR/mesiac