Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Online predajca finančných produktov

InPremium s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
400 - 2 500 EUR/mesiacMinimálne mesačne 400 € plus variabilná časť. Výška variabilnej časti nie je ohraničená. Ďalej ponúkame rôzne motivačné finančné/nefinančné ohodnotenia na týždennej, mesačnej a ročnej báze.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívna telefonická komunikácia
- predaj finančných produktov (online príp. osobne)
- vytvorenie a starostlivosť o pridelené portfólio klientov
- brainstorming na nových predajných možnostiach
- poskytovanie spätnej väzby v rámci obchodu a produkcii
- denný reporting výkonov a činností
- možnosť pracovného rastu na pozíciu manažér obchodnej skupiny
- preferujeme Bratislavský kraj , Trnavský kraj, Trenčiansky kraj a Nitriansky kraj

Hľadáme do tímu nových ľudí pre Bratislavský, Trnavský, Trenčiansky a Nitriansky kraj, ktorí majú záujem pracovať vo finančnom sektore (investície, dôchodky, poistenie a iné ...) a byť nadpriemerne ohodnotení za kvalitne odvedenú prácu. Digitalizácia otvára nové možnosti v predaji, kde je veľa nových príležitostí. Pracovný čas je flexibilný s podmienkou odpracovania denne 8 hodín. Ak ste komunikatívny a rád sa prezentujete, my Vás naučíme ako online predávať a byť úspešný.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Internet - Pokročilý
Facebook - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- výborné argumentačné, komunikačné zručnosti
- vyjednávacie schopnosti
- zvládanie stresových situácií
- zvládanie time managementu
- príjemný telefonický a osobný prejav
- pozitívny prístup k sebe a k okoliu
- tímový duch
- orientácia na dosahovanie cieľov

Naša spoločnosť sa venuje najmä predaju finančných produktov, kde väčšinu predaja uskutočňujeme na diaľku. Pracujeme pre nadnárodnú finančnú spoločnosť v SR, kde hľadáme nových šikovných predajcov a manažérov. Máme viac ako 10 ročnú skúsenosť na trhu pri predaji finančných produktov.
ID: 3918583  Megjelentetés dátuma: 1.6.2020  Alapbér (bruttó): 400 EUR/mesiac