HR Generalist

InoBat Auto j.s.a.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
1 500 EUR/mesiacOd 1500 EUR v závislosti od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Spracovanie potrebných dokumentov a úkonov potrebných k nástupu nového zamestnanca;
- Vedenie personálnych zložiek zamestnancov;
- Príprava podkladov pre spracovanie miezd zamestnancov (dochádzka, neprítomnosti, príspevky, zrážky a pod.) na mesačnej báze;
- Spracovanie doručených dokladov o neprítomnostiach, práceneschopnosti zamestnancov a odchode na materskú alebo rodičovskú dovolenku v súlade s platnou legislatívou alebo internými postupmi;
- Spracovanie cestovných príkazov a vyúčtovania pracovných ciest zamestnancov;
- Riadenie a dodržiavanie všetkých procesov a postupov na strane zamestnávateľa, ktoré súvisia s personalistikou;
- Zabezpečenie všetkých potrebných potvrdení pre zamestnancov;
- Koordinácia procesu pri ročnom zúčtovaní daní, sumarizácia podkladov, informovanie zamestnancov;
- Objednávanie stravovacích kariet, benefitných kariet a podobne;
- Komunikácia s inštitúciami vo veciach, ktoré súvisia so zamestnancami, ich pracovnými pomermi, dohodami, mzdami, poistením, dane zo závislej činnosti a podobne;
- Príprava potrebných dokladov a aktualizácia všetkých potrebných údajov pri akýchkoľvek zmenách u zamestnanca súvisiacich so zmenou pracovného pomeru alebo osobných údajov;
- Sledovanie zmien v legislatíve vzťahujúce sa na výkon práce zamestnanca a činnosti, ktoré vykonáva;
- Administratívne úkony a príprava reportov súvisiace s prácou na HR oddelení;
- Spolupráca s agentúrou pri zamestnávaní cudzincov – koordinácia procesu pri získaní pracovných povolení, sledovanie legislatívy a povinnosti voči poisťovniam.

Domáca atmosféra v kancelárii s kávou, čajom a minerálnou vodou.

Spoločná tvorba procesov, nápady sú to, čo potrebujeme.

Profesionálny a osobnostný rast prostredníctvom interných a externých školení, a konferencií.

Každodenná práca so špičkovými obchodnými profesionálmi z celého sveta.

Flexibilita v pracovnej dobe, sme organizácia založená na výsledkoch a umožňujeme našim zamestnancom manažovať si svoj čas prácou aj z domu.

Finančný príspevok na zdravie / šport / vzdelávanie podľa vlastného výberu.

Zábava a pohodlie, pretože veríme, že tvrdú robotu treba spestriť pravidelnými team buildingami, aby sme si mohli užiť spoločný čas.

Prihlášky posielajte cez tento link: https://ats.nalgoo.com/gate/inobat/position/35317/14031

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

- Analytické schopnosti a schopnosť riešiť problémy
- Profesionálne komunikačné schopnosti
- Preukázaná schopnosť neustále udržiavať vysokú úroveň dôvernosti
- Schopnosť pracovať flexibilne, samostatne a zodpovedne
- Schopnosť pracovať a komunikovať so všetkými oddeleniami v celej organizácii
- Angličtina na úrovni C1
- Excel - pokročilý

InoBat is a Slovakia-based R&D and production company established in January 2019 focusing on the development of innovative battery and energy solutions across the whole value chain. At InoBat, sustainability lies at its core, with our aim to create meaningful impact – such as the acceleration of the world's transition to electromobility and redefinition of the life on the move. Headquartered in Bratislava, Slovakia, we attract global talents to whom green future is a number one priority. We focus on enhancing a culture of co-creation and offer a wide network of like-minded individuals, who wish to be at the forefront of the energy revolution.

We celebrate and thrive on diversity across the organisation - we give emphasis to merits, ownership, and personal growth without glass ceilings. At InoBat, we focus on entrepreneurial leadership, with proactive approach and value creation, as the growth of our employees means the growth of us as a company.
ID: 4038851  Megjelentetés dátuma: 25.2.2021  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac