Pozícia

Recepčná

Place of work
Jarošova 1, Bratislava
Contract
na dohodu (brigády)
Salary

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme novú kolegyňu do nášho Office tímu, najlepšie
vysokoškolskú študentku, na prácu part-time. Očakávame, že k nám
nájdeme zodpovednú osobu s milým prístupom, ktorá výborne zapadne do skvelého a pre nás veľmi dôležitého tímu.

Náplň práce
- starostlivosť o recepciu a zabezpečenie jej plynulého chodu
- administratíva spojená s chodom recepcie
- prijímanie a starostlivosť o návštevy
- starostlivosť o zasadačky, usadenie hostí, príprava občerstvenia a následné upratanie zasadačky
- vybavovanie telefonickej a emailovej komunikácie, preberanie odkazov
- evidencia a distribúcia pošty a kuriérskych zásielok, komunikácia a riešenie prípadných problémov s kuriérskymi spoločnosťami
- objednávanie a sledovanie stavu kancelárskych potrieb, občerstvenia, iných tovarov a služieb a ich dopĺňanie
- kopírovanie, skenovanie a zakladanie dokumentov
- administratívna podpora pre ostatné oddelenia - marketing, obchod

- Prostredie spoločnosti, ktorá patrí medzi svetovú špičku vo svojom odbore
- Pôsobnosť na celosvetovom trhu – kontakt s rôznymi kultúrami
- Práca v tíme ľudí, ktorí sú nadšení pre svoju prácu
- Pravidelné tímove podujatia
- Individuálny prístup
- Zaujímavá práca s inovatívnymi technológiami v oblasti biometrie a distribuovaných systémov

Ak Vás ponuka zaujala pošlite svoj štrukturovaný životopis na adresu [email protected].

Zaslaním životopisu dáva uchádzač výslovný súhlas spoločnosti Innovatrics, s.r.o. na spracovanie osobných údajov, pre účely zaradenia do databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

- Študent vysokej školy
- Prax na pozícii recepčnej alebo v administratíve
- Anglický jazyk - aktívne
- Znalosť MS Office (Word, Excel)
- Príjemné vystupovanie
- Chuť a ochota učiť sa nové veci
- Flexibilita, komunikatívnosť, spoľahlivosť
- Schopnosť samostatne riešiť pridelené úlohy
- Vodičský preukaz skupiny B

Spoločnosť Innovatrics je špičkou na svetovom trhu v oblasti biometrických systémov a riešeniach v oblasti identity manažmentu. Zaoberá sa vývojom softvéru na odtlačky prstov a rozpoznávanie tvárí a ich integráciou do biometrických aplikácií.
Získali sme ocenenie IT firma roka 2015, IT produkt roka 2016, v roku 2017 ocenenie Diamant slovenského biznisu!

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Michaela Chalupková
Tel.: +421908424846
E-mail: poslať životopis

Zaujala vás táto pozícia?

Pošlite nám svoje CV. Hľadáme tých najlepších z najlepších.
ID: 3286623  Megjelentetés dátuma: 18.6.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Minimálna hodinová garantovaná mzda: 4,- EUR brutto. Konkrétna pracovná ponuka bude zavisieť od úrovne ponúknutej pracovnej pozície, vašich odborných schopností a znalostí, vzdelania a pracovných skúseností.