Pozícia

IOS Developer

Place of work
Jarošova 1, Bratislava
Contract
plný úväzok, živnosť
Salary

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového kolegu, ktorý nám bude pomaháť vyvíjať naše mobilné aplikácie na platformu iOS so zanietením pre vec. Na tejto pozícií okrem kvalitného a smart vývoja budeš komunikovať s produktovými oddeleniami naprieč firmou a získaš tak znalosti o našich produktoch v oblasti biometrie tváre a odtlačkov prstov.

- Vývoj biometrických aplikácii pre mobilné zariadenia (zber biometrických a biografických dát, identifikácia)
- Vývoj smart komponentov pre mobilné zariadenia (smart kamera)
- Integrácia aplikácii s biometrickými systémami (exporty a importy z iných systémov)
- Integrácia hardvérových zariadení (scannerov, atď.) do našich riešení

- Prostredie spoločnosti, ktorá patrí medzi svetovú špičku vo svojom odbore
- Pôsobnosť na celosvetovom trhu – kontakt s rôznymi kultúrami
- Práca v tíme ľudí, ktorí sú nadšení pre svoju prácu
- Adekvátne ohodnotenie a možnosť ďalšieho rastu
- Pravidelné koncoročné odmeny
- Flexibilná pracovná doba
- Pravidelné tímove podujatia
- Individuálny prístup
- Zaujímavá práca s inovatívnymi technológiami v oblasti biometrie a distribuovaných systémov

Ak Vás ponuka zaujala pošlite svoj štrukturovaný životopis v slovenskom jazyku na adresu [email protected].

Zaslaním životopisu dáva uchádzač výslovný súhlas spoločnosti Innovatrics, s.r.o. na spracovanie osobných údajov, pre účely zaradenia do databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- Minimálne 3 roky praxe s vývojom moderných aplikácií na platforme iOS
- Dobrá znalosť životného cyklu vývoja mobilných aplikácií
- Skúsenosť s programovaním v jazyku SWIFT
- Linux (skúsenosti s vývojom aplikácií pre Linux, základy administrácie)
- Git, prípadne podobný SCM nastroj (SVN, Mercurial,…).
- Aktívna znalosť anglického jazyka

Spoločnosť Innovatrics je špičkou na svetovom trhu v oblasti biometrických systémov a riešeniach v oblasti identity manažmentu. Zaoberá sa vývojom softvéru na odtlačky prstov a rozpoznávanie tvárí a ich integráciou do biometrických aplikácií.
Získali sme ocenenie IT firma roka 2015, IT produkt roka 2016, v roku 2017 ocenenie Diamant slovenského biznisu!

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Michaela Chalupková
Tel.: +421908424846
E-mail: poslať životopis

Zaujala vás táto pozícia?

Pošlite nám svoje CV. Hľadáme tých najlepších z najlepších.
ID: 3146580  Megjelentetés dátuma: 15.12.2017