Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Hľadáme strojného zámočníka so zváračskými skúsenosťami na prípravu materiálu

InnoMech k.s.

Miesto práce
Staničná 15, Veľký Šariš
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Bežná práca s vŕtačkou, frézkou, plošnou brúskou
Zváranie (CO2)
Rezanie materiálu
Pieskovanie
Odihľovanie

Pracovná zmluva na dobu neurčitú
Zaujímavá a rôznorodá činnosť

Informácie o výberovom konaní

Termín nástupu ihneď.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 38 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Počet rokov praxe

3

Máte skúseností so spracovaním kovových dielov bežným spôsobom.
Ste držiteľom zváračského preukazu.
Ste samostatný, spoľahlivý, manuálne zručný, fyzicky zdatný, máte dobré rozpoznávacie schopnosti.
Ste pripravený pracovať v dvojzmennej prevádzke.

Hlavným zameraním spoločnosti je kusová výroba dielov pomocou presných prístrojov a zariadení. Spektrum siaha od jednoduchých dielov vyrobených prostredníctvom meracích a montážnych zariadení až po diely vyrobené pomocou komplexných špeciálnych strojov.
Zákaznícku základňu tvoria predovšetkým známe spoločnosti pôsobiace v automobilovom priemysle a strojárskej výrobe.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí len, keď vyplníte formulár.Reagovať na ponuku
ID: 2635774  Megjelentetés dátuma: 17.4.2024  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac