Obchodný manažér - Energetické riešenia (projekty EPC)

innogy Slovensko s.r.o.

Miesto práce
Bratislava region

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si šikovný obchodník a si doma v projektoch Garantovaných Energetických Služieb alebo Smart city? Máš záujem rozvíjať sa v rastúcom energetickom segmente a pracovať s najnovšími technológiami? Tak hľadáme práve Teba - zanietenca pre oblasť obchodu, ktorý bude rozvíjať obchodné aktivity vo zverenom regióne zamerané na predaj energetických riešení.

Čo bude Tvojou úlohou:

  • predaj produktov a služieb v oblasti garantovaných energetických služieb a/alebo smart city
  • rámcové dohadovanie podmienok realizácie s dodávateľmi, obchodnými partnermi a subdodávateľmi na realizovaných zákazkách
  • vyhľadávanie obchodných príležitostí a získavanie nových zákazníkov
  • vedenie obchodných rokovaní, prezentácií, vyjednávanie zmluvných podmienok
  • zber a vyhodnocovanie dát od zákazníkov, tvorba, udržiavanie a aktualizácia informačnej databázy o zákazníkoch
  • spolupráca na vývoji produktov, pri tvorbe marketingových kampaní a zákazníckych eventov
  • sledovanie situácie na trhu (konkurenčné aktivity, trendy a novinky v špecifickej technologickej oblasti)

Čo od teba očakávame:

  • máš prax na obchodníckej pozícii aspoň 3 roky (samospráva a štátna správa výhodou)
  • máš skúsenosť z oblasti GES a/alebo smart city
  • máš silné komunikačné a vyjednávacie schopnosti
  • máš nadšenie pre obchod a zanietenie pre nové technológie a inovácie
  • si zodpovedný a tímový hráč

Čo ti ponúkame:

Dynamickú prácu a inšpiratívne projekty v rastúcom energetickom biznise. Stabilné zamestnanie v regióne. Zaučenie skúsenými kolegami, neustále rozširovanie odborných zručností a kariérny postup. Tešiť sa môžeš aj na voľno navyše, nadštandardné stravné lístky, finančnú podporu zo sociálneho fondu, služobný mobil.
Nástupná základná mzda je minimálne 1100,- € brutto, pri plnom úväzku. V závislosti od skúseností, úrovne expertízy a kvalifikácie kandidáta je výsledná základná mzda predmetom individuálnej dohody počas výberového konania. Priemerná mesačná mzda je 1833,- € brutto, pretože k základnej mzde je v celkovom príjme potrebné pripočítať variabilnú odmenu za dosiahnutie tímových a individuálnych cieľov.

Požiadavky na zamestnanca

Spoločnosť innogy Slovensko s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu od roku 2008(do 30.9.2016 pod názvom RWE Gas Slovensko, s.r.o.). Sme dodávateľom zemného plynu a energetických riešení, ktorému na Slovensku verí už viac ako 4 000 zákazníkov z radov firiem a organizácií a viac ako 100 000 domácností.

Okrem dodávky plynu a súvisiacich služieb neustále vyvíjame inovatívne produkty a riešenia, ktoré našim zákazníkom pomáhajú ušetriť financie, zvyšujú bezpečnosť ich majetku, zdravia a starajú sa o ich osobné pohodlie.

Viac informácií o našej spoločnosti nájdeš na www.innogy.sk

O spoločnosti innogy Solutions

Spoločnosť innogy Solutions s.r.o. prináša inovatívne energetické riešenia, ktoré pomáhajú zefektívňovať prevádzky zákazníkov a v konečnom dôsledku šetriť ich finančné prostriedky. Našou ambíciou je stať sa významným hráčom v oblasti zabezpečovania plynulého chodu technických zariadení budov a poskytovateľom garantovaných energetických služieb.

Viac informácií o nás nájdeš na www.ciat.sk