Obchodný manažér – energetické riešenia - Stredné Slovensko

innogy Slovensko s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si šikovný energetický odborník a máš ambície rozvíjať v sebe obchodnícky potenciál? Máš záujem rozvíjať sa v rastúcom energetickom segmente?

Tak hľadáme práve Teba - zanietenca pre oblasť obchodu, ktorý bude rozvíjať obchodné aktivity vo zverenom regióne zamerané na predaj energetických riešení v oblasti tepla, vzduchotechniky a klimatizácie (TZB) v segmente B2B.

Čo bude Tvojou úlohou:

  • predaj produktov a služieb v oblasti tepla, vzduchotechniky a klimatizácie (TZB)
  • návrh a dizajnovanie dohodnutých technologických riešení v spolupráci s technickým inžinierom
  • vyhľadávanie obchodných príležitostí a získavanie nových zákazníkov
  • príprava a prezentácia obchodných a cenových ponúk
  • zber a vyhodnocovanie dát od zákazníkov, tvorba, udržiavanie a aktualizácia informačnej databázy o zákazníkoch
  • dojednávanie podmienok realizácie technologických riešení s dodávateľmi, obchodnými partnermi a subdodávateľmi
  • spolupráca na vývoji produktov, pri tvorbe marketingových kampaní a zákazníckych eventov
  • sledovanie situácie na trhu (konkurenčné aktivity, trendy a novinky v oblasti TZB a pod.)

Čo od teba očakávame:

  • technické vzdelanie (strojárske – odbory: nízkopotenciálna alebo vysokopotenciálna energetika, alebo TZB na stavebnej fakulte) - podmienka
  • prax na obdobnej pozícii aspoň 3 roky – podmienkou
  • si odborník a máš technické a odborné znalosti aspoň v jednej z oblasti - vykurovania, chladenia a vzduchotechniky (čítanie schém, návrh systému, chápanie súvislostí...) - podmienkou
  • máš silné komunikačné a vyjednávacie schopnosti
  • máš nadšenie pre obchod a zanietenie pre nové technológie a inovácie
  • si zodpovedný a tímový hráč

Čo ti ponúkame:

Dynamickú prácu a inšpiratívne projekty v rastúcom energetickom biznise. Stabilné zamestnanie v regióne. Zaučenie skúsenými kolegami, neustále rozširovanie odborných zručností a kariérny postup. Tešiť sa môžeš aj na voľno navyše, nadštandardné stravné lístky, finančnú podporu zo sociálneho fondu, služobný mobil.

Miesto výkonu práce je prevažne stredné Slovensko, niekedy cestovanie aj na západné a východné Slovensko.

Nástupná základná mzda je minimálne 1100,- € brutto, pri plnom úväzku. V závislosti od skúseností, úrovne expertízy a kvalifikácie kandidáta je výsledná základná mzda predmetom individuálnej dohody počas výberového konania. Priemerná mesačná mzda je 1833,- € brutto, pretože k základnej mzde je v celkovom príjme potrebné pripočítať variabilnú odmenu za dosiahnutie tímových a individuálnych cieľov.

Požiadavky na zamestnanca

Spoločnosť innogy Slovensko s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu od roku 2008(do 30.9.2016 pod názvom RWE Gas Slovensko, s.r.o.). Sme dodávateľom zemného plynu a energetických riešení, ktorému na Slovensku verí už viac ako 4 000 zákazníkov z radov firiem a organizácií a viac ako 100 000 domácností.

Okrem dodávky plynu a súvisiacich služieb neustále vyvíjame inovatívne produkty a riešenia, ktoré našim zákazníkom pomáhajú ušetriť financie, zvyšujú bezpečnosť ich majetku, zdravia a starajú sa o ich osobné pohodlie.

Viac informácií o našej spoločnosti nájdeš na www.innogy.sk

O spoločnosti innogy Solutions

Spoločnosť innogy Solutions s.r.o. prináša inovatívne energetické riešenia, ktoré pomáhajú zefektívňovať prevádzky zákazníkov a v konečnom dôsledku šetriť ich finančné prostriedky. Našou ambíciou je stať sa významným hráčom v oblasti zabezpečovania plynulého chodu technických zariadení budov a poskytovateľom garantovaných energetických služieb.

Viac informácií o nás nájdeš na www.ciat.sk