Obchodný manažér - energetické riešenia

innogy Slovensko s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš záujem rozvíjať sa v rastúcom segmente? Zaujíma ťa
oblasť energetických riešení? Si šikovný energetický odborník a máš ambície
rozvíjať v sebe obchodnícky potenciál?

Ak áno, v tom prípade hľadáme práve teba - zanietenca pre oblasť obchodu, ktorý
bude rozvíjať obchodné aktivity vo zverenom regióne zamerané na predaj energetických
riešení v oblasti tepla, vzduchotechniky a klimatizácie
(TZB) v segmente
B2B.

Ak:

  • si odborník v niektorej oblasti energetických riešení - teplo,
    vzduchotechnika a klimatizácia máš nadšenie pre obchod a zanietenie pre
    nové technológie a inovácie

  • máš silné komunikačné a vyjednávacie schopnosti

  • máš vzdelanie technického zamerania (jasnou výhodou je vzdelanie v
    odbore tepelná energetika a plynárenstvo, stavebníctvo, technika
    prostredia budov či iný príbuzný odbor)

  • si zodpovedný a tímový hráč

... si tým, ktorý nám v našom tíme chýba a na ktorého
čakáme :)

Čo bude tvojou úlohou:

  • predaj produktov a služieb v oblasti tepla, vzduchotechniky a
    klimatizácie (TZB)
  • vyhľadávanie obchodných príležitostí a získavanie nových zákazníkov
  • príprava a prezentácia obchodných a cenových ponúk
  • návrh a dizajnovanie dohodnutých technologických riešení v spolupráci
    s technickým inžinierom
  • zber a vyhodnocovanie dát od zákazníkov, tvorba, udržiavanie a
    aktualizácia informačnej databázy o zákazníkoch
  • dojednávanie podmienok realizácie technologických riešení s
    dodávateľmi, obchodnými partnermi a subdodávateľmi
  • spolupráca na vývoji produktov, pri tvorbe marketingových kampaní a
    zákazníckych eventov
  • sledovanie situácie na trhu (konkurenčné aktivity, trendy a novinky v
    oblasti TZB a pod.)

Čo ti ponúkame:

  • dynamickú prácu a inšpiratívne projekty v rastúcom energetickom
    biznise

  • zázemie stabilnej a perspektívnej spoločnosti

  • motivujúce finančné ohodnotenie

Miesto výkonu práce je Bratislava.

Nástupná základná mzda je minimálne 1100,- € brutto, pri plnom úväzku. V závislosti od skúseností, úrovne expertízy a kvalifikácie kandidáta je výsledná základná mzda predmetom individuálnej dohody počas výberového konania. K základnej mzde je v celkovom ročnom príjme potrebné pripočítať motivujúce finančné ohodnotenie za dosiahnutie tímových a individuálnych cieľov.

Požiadavky na zamestnanca

Spoločnosť innogy Slovensko s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu od roku 2008(do 30.9.2016 pod názvom RWE Gas Slovensko, s.r.o.). Sme dodávateľom zemného plynu a energetických riešení, ktorému na Slovensku verí už viac ako 4 000 zákazníkov z radov firiem a organizácií a viac ako 100 000 domácností.

Okrem dodávky plynu a súvisiacich služieb neustále vyvíjame inovatívne produkty a riešenia, ktoré našim zákazníkom pomáhajú ušetriť financie, zvyšujú bezpečnosť ich majetku, zdravia a starajú sa o ich osobné pohodlie.

Viac informácií o našej spoločnosti nájdeš na www.innogy.sk

O spoločnosti innogy Solutions

Spoločnosť innogy Solutions s.r.o. prináša inovatívne energetické riešenia, ktoré pomáhajú zefektívňovať prevádzky zákazníkov a v konečnom dôsledku šetriť ich finančné prostriedky. Našou ambíciou je stať sa významným hráčom v oblasti zabezpečovania plynulého chodu technických zariadení budov a poskytovateľom garantovaných energetických služieb.

Viac informácií o nás nájdeš na www.ciat.sk