Vedúci obchodného tímu

innogy Slovensko s.r.o.

Miesto práce
Košický kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadá sa dynamický a skúsený obchodný manažér, ktorý bude riadiť a rozvíjať tím obchodných zástupcov – innogy expertov na východnom Slovensku.

Čo bude tvojou úlohou?

V prvom rade budeš zodpovedný za svoj tím a úspechy pri napĺňaní obchodných a finančných plánov. Dobrý líder je ten, kto má pod sebou spokojných a úspešných ľudí. Preto musíš svojich obchodných zástupcov podporovať v rozvoji a predaji, s čím ti pomôžu kouči a lektori. Svoju orientáciu na cieľ využiješ pri analýze výkonnosti členov tímu a pri návrhoch vylepšení ich predajných aktivít. Zodpovedať budeš aj za skladové hospodárstvo a pravidelné reporty nadriadenému.

Čo očakávame?

Predovšetkým prozákaznícku orientáciu a schopnosť viesť obchodný tím. Bez skúseností s priamym predajom v retailovom biznise a bez porozumenia predajných procesov to na tejto pozícii nejde. Často budeš spolupracovať s kolegami z iných regiónov, centrálu máme v Košiciach, musíš byť preto aktívny vodič. Znalosť práce s balíkom MS Office je samozrejmosťou. Nevyhnutné je vysoké pracovné nasadenie, flexibilita a v neposlednom rade proaktívny prístup.

Čo ti ponúkame my?

Tešiť sa môžeš na dynamickú prácu a inšpiratívne prostredie v rastúcom energetickom odvetví. Istotu nájdeš v skvelom tíme a v stabilite našej firmy. Postaráme sa o tvoj rozvoj v podobe zaujímavých školení a odborných konferencií. Budeš mať možnosť športového a kultúrneho vyžitia s kolegami a rodinou. Záleží nám aj na tvojom zdraví - dovolenku navyše môžeš stráviť na ozdravnom pobyte. Ak rád pomáhaš iným, môžeš sa zapojiť do mnohých dobrovoľníckych aktivít. A to nie je zďaleka všetko.

Nástupná základná mzda je 1000,- € brutto pri plnom úväzku. V závislosti od skúseností a kvalifikácie kandidáta je výsledná základná mzda predmetom individuálnej dohody počas výberového konania. Základná mzda tvorí 60% ročného príjmu a ďalších 40% je tvorených individuálnou variabilnou zložkou a odmenou za hospodársky výsledok spoločnosti. Variabilná zložka mzdy závisí od plnenia individuálnych cieľov.

Ak máš záujem a spĺňaš naše požiadavky, určite nám zašli svoj životopis.

Požiadavky na zamestnanca

Spoločnosť innogy Slovensko s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu od roku 2008(do 30.9.2016 pod názvom RWE Gas Slovensko, s.r.o.). Sme dodávateľom zemného plynu a energetických riešení, ktorému na Slovensku verí už viac ako 4 000 zákazníkov z radov firiem a organizácií a viac ako 100 000 domácností.

Okrem dodávky plynu a súvisiacich služieb neustále vyvíjame inovatívne produkty a riešenia, ktoré našim zákazníkom pomáhajú ušetriť financie, zvyšujú bezpečnosť ich majetku, zdravia a starajú sa o ich osobné pohodlie.

Viac informácií o našej spoločnosti nájdeš na www.innogy.sk

O spoločnosti innogy Solutions

Spoločnosť innogy Solutions s.r.o. prináša inovatívne energetické riešenia, ktoré pomáhajú zefektívňovať prevádzky zákazníkov a v konečnom dôsledku šetriť ich finančné prostriedky. Našou ambíciou je stať sa významným hráčom v oblasti zabezpečovania plynulého chodu technických zariadení budov a poskytovateľom garantovaných energetických služieb.

Viac informácií o nás nájdeš na www.ciat.sk