Game Developer - HTML5

INLOGIC SOFTWARE s.r.o.

Miesto práce
Moldavská cesta, Košice - mestská časť Západ
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
závisí od druhu pracovného pomeru a od skúseností uchádzača (4 - 15 euro / hodina)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak je tvojím snom vytvárať hry, ktoré budú ľudia milovať po celom svete, tak tu pre teba máme jedno voľné miesto.

Ako HTML5 game developer budeš vytvárať hry pre web, mobilné telefóny a tablety /Android, iOS, Facebook messenger, atd./

Práca, ktorá rozvíja programátorske a kreatívne myslenie. Práca, z ktorej výsledkom sa vieš pochváliť komukoľkek, kto má mobil alebo tablet (teda každému).

- motivačné platové hodnotenie (odmeny zo zisku)
- kreatívna práca v rýchlo rastúcom odvetví
- práca v mladom dynamickom kolektíve
- príspevky na stravu
- každý deň čerstvé ovocie
- príjemné pracovné prostredie
- zábavné team-buildingove akcie
- bezproblémové parkovanie

Vaše portfólio + stručný životopis, alebo otázky smerujte na Ing. Michal Lacko
email: [email protected], 0907 919 977

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

- praktické skúsenosti s akýmkoľvek programovacím jazykom
- anglický jazyk
- skúsenosti s hrami
- kreatívne myslenie (schopnosť podieľať sa na tvorbe dizajnu hier)

výhody:
- skúsenosti s programovaním hier, alebo aplikácii

INLOGIC SOFTWARE s.r.o. je popredná slovenská herná spoločnosť, ktorá na trhu úspešne pôsobí od roku 2006. Poskytuje služby v oblasti návrhu, vývoja, distribúcie a údržby mobilných hier.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3450331  Megjelentetés dátuma: 25.6.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: závisí od druhu pracovného pomeru a od skúseností uchádzača (4 - 15 euro / hodina)