Špecialista - Regulatory

INJECTA, a. s.

Miesto práce
Stará Turá
Termín nástupu
dohodou
1 000 EUR/mesiaczákladná mzda závisí od znalostí a skúseností uchádzača, k základnej zložke mzdy je vyplácaná 20 % variabilná zložka mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovedá za:
- dohľad plnenia regulačných požiadaviek pre zdravotnícke pomôcky podľa Nariadenia
Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) č. 2017/745 MDR 2017/745 a smernice MDD
93/42/EEC
- plánovanie a koordináciu činností v spoločnosti na zabezpečenie regulačných
požiadaviek
- zabezpečovanie a udržiavanie dokumentácie súvisiacej s CE certifikáciou výrobkov
(technická dokumentácia, zoznamy platnej legislatívy, checklisty, klinické hodnotenia
a pod.)
- registráciu výrobkov spoločnosti na Štátnom ústave kontroly liečiv
- posudzovanie zmien vo výrobnom procese a vyhodnotenie ich vplyvu na plnenie
regulačných požiadaviek
- zabezpečenie CE certifikácie výrobkov a koordinácia činností spojených s certifikáciou
- vykonávanie rizikovej analýzy zdravotníckych pomôcok
- riešenie incidentov
- komunikáciu s kompetentnými orgánmi EÚ (ŠUKL na Slovensku), certifikačnými
spoločnosťami a zákazníkmi

- každoročná úprava miezd
- variabilná zložka mzdy 20 % zo základnej mzdy

BENEFITY ZO SOCIÁLNEHO FONDU:
- permanentky na masáže, pedikúru
- vstupenky na kultúrne a športové podujatia
- lyžovačky, kúpeľné pobyty, wellness pobyty
- športový deň
- vianočný večierok
- vernostný príspevok
- odmena darcom krvi
- odmena pri životnom jubileu
- zabezpečené stravovanie
- príspevok na dopravu

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám Váš životopis na nižšie uvedenú e-mailovú adresu. Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme vybraných kandidátov, ktorí budú spĺňať požiadavky na obsadenie pracovného miesta.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

kvalita, technika, inžinierstvo kvality

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- verbálne a písomné komunikačné schopnosti
- schopnosť vypracovať a štruktúrovane udržiavať
dokumentáciu v anglickom jazyku
- skúsenosti s regulatívou alebo manažérskymi systémami
riadenia podľa ISO noriem výhodou
- skúsenosti v oblasti zdravotníctva, farmácie výhodou
- zodpovedný prístup a dôslednosť

Pracovná pozícia je obsadzovaná pre slovenskú spoločnosť CHIRANA T.Injecta, a. s., ktorá sa zaobera výrobou a predajom moderných zdravotníckych výrobkov, jednorazovej injekčnej techniky, striekačiek, zdravotníckych pomôcok, výrobou tovarov z plastov.
ID: 4001721  Megjelentetés dátuma: 19.11.2020  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac