Customer Service Specialist

CEVA Contract Logistics Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 1000,- brutto/mesiac + ročné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Táto pozícia zahŕňa poskytovanie komplexného zákazníckeho servisu cez telefón, e-mail a písomne pre nášho zákazníka – známeho mobilného operátora:

• poskytovanie informácií (mailom, telefonicky) nášmu zákazníkovi ohľadom samotného procesu opráv, ako aj
informácií o aktuálnom stave opráv mobilných telefónov
• komunikácia s predajňami mobilných telefónov, ako aj s poskytovateľmi služieb na opravu mobilných telefónov
• komunikácia s koncovými zákazníkmi
• riešenie sťažností zákazníkov
• technická podpora pre pracovníkov
• administratívne činnosti
• práca s internými systémami spoločnosti

• 5 dní voľna navyše
• Jednosmenná 8 hodinová pracovná doba
• školenia a vzdelávanie
• jazykové kurzy
• príspevok na stravovanie
• príspevok na relaxačno- športové aktivity mimo spoločnosti

Ďakujeme za prejavený záujem pracovať v spoločnosti Ingram Micro Slovakia, s.r.o.
Z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Výborná znalosť nemeckého jazyka slovom aj písmom (denná komunikácia)
• Stredoškolské vzdelanie s maturitou / nadstavbové, vyššie odborné vzdelanie
• MS Office (Outlook, Excel, Word) – pokročilý
• Schopnosť zvládať stres
• Časová flexibilita
• Zameranie sa na zákazníka
• Komunikatívnosť, empatia
• Skúsenosti s prácou s klientmi
• Príjemné vystupovanie
• Vhodné aj pre absolventa

Spoločnosť CEVA je uznávaným odborníkom a lídrom v oblasti logistiky. Celosvetovo zamestnáva viac ako 110 000 ľudí, v 1300 prevádzkach, v 170 krajinách sveta. Vízia spoločnosti je byť profesionálnym poskytovateľom logistických služieb, ktorý flexibilne reaguje na výzvy dodávateľského reťazca. V oblasti dopravy má významné postavenie vo vzdušnej, cestnej, železničnej a námornej preprave. V segmente zmluvnej logistiky, je popredným lídrom v pozemnej doprave v USA a v Číne.
Logistický veľkosklad v Kostolných Kračanoch je silným a strategickým partnerom pre nemeckú módnu spoločnosť About You. Zamestnáva viac ako 1300 zamestnancov. Svojimi logistickými procesmi dokonale zabezpečuje pre svojho zákazníka jeho módnu misiu. Každodenné aktivity sa riadia hodnotami spoločnosti, ktoré sú základným pilierom firemnej kultúry. Spoločnosť CEVA je pravidene certifikovaná na organickú a ekologickú zodpovednosť a ochranu životného prostredia. Posúvame hranice v podpore talentov a tvorivosti, pričom vieme, že ľudia sú srdcom nášho podnikania.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Hajnalka Szalay Darnay
E-mail: poslať životopis
ID: 3385499  Megjelentetés dátuma: 10.5.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1000,- brutto/mesiac + ročné odmeny