Upratovačka

INGMETAL s.r.o.

Miesto práce
Petrovany - vysielač
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 4 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- udržiavanie čistoty a zveľaďovanie všetkých priestorov firmy a jej okolia nasledovne:
o upratovanie kancelárií + priestorov výrobnej haly - priebežne podľa potreby
o upratovanie kuchynky, priestorov šatní
o upratovanie sociálnych zariadení
- sledovanie stavu čistiacich a hygienických prostriedkov, ich výmena a dopĺňanie
- odovzdávanie a preberanie pracovných odevov na pranie
- pranie a výmena uterákov a ostatných textílií
- čistenie interiérov firemných vozidiel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- precíznosť a svedomitosť
- zodpovednosť a spoľahlivosť
- zmysel pre čistotu a poriadok

INGMETAL je inovatívna spoločnosť, ktorá sa od svojho vzniku v roku 1990 zaoberá strojárskou výrobou so zameraním na tvarovo náročné a presné súčiastky. Od roku 1996 sa INGMETAL špecializuje na výrobu foriem na lisovanie expandovaného polystyrénu (EPS) a foriem na lisovanie expandovaného polypropylénu (EPP). Od roku 2022 je spoločnosť INGMETAL súčasťou zahraničnej stabilnej skupiny HIRSCH Servo Group.

V súčasnosti viac ako 80 % produkcie spoločnosti tvorí výroba foriem na lisovanie obalových a technických dielcov z EPS a EPP. Zvyšných 20% predstavujú meracie prípravky prevažne pre automobilový priemysel.

Činnosti spoločnosti:
• výroba foriem na lisovanie EPS a EPP (najmä pre baliaci, stavebný, automobilový, elektrotechnický priemysel);
• meracie prípravky;
• tvarové frézovanie pre všeobecnú strojársku výrobu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4059834  Megjelentetés dátuma: 10.5.2021  Alapbér (bruttó): 4 EUR/hod.