Stavbyvedúci

INGDOP s.r.o., organizačná zložka

Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 000 - 2 000 EUR/mesiackonečná výška mzdy závisí od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- organizovanie, riadenie a koordinácia stavebných prác,
- zabezpečenie plynulého postupu výstavby podľa schválenej
projektovej, rozpočtovej a výrobnej prípravy,
- koordinácia subdodávateľov, riadenie vlastných zamestnancov,
- zabezpečenie odstránenia kolaudačných vád a nedorobkov
v stanovenom termíne,
- zabezpečenie vedenia stavebného denníka,
- zabezpečenie uplatnenia aktuálnych technických noriem,
dodržiavania technologických postupov prác a kontroly kvality práce,
- zostavovanie mesačných a týždenných operatívnych plánov stavby,
nahlásenie potreby materiálu, mechanizácie a dopravy,
- zodpovednosť za ekonomické výsledky stavieb,
- plnenie ostatných úloh podľa pokynov nadriadeného.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- osvedčenie stavbyvedúceho
- prax minimálne rok
- znalosť základných stavebných technológií
- znalosť stavebných materiálov a ich vlastností
- znalosť pravidiel a postupov stavebného riadenia
- znalosť a ovládanie programu Cenkros výhodou
- miesto výkonu práce Slovenská/Česká republika

Stavebná spoločnosť s dlhodobým pôsobením na trhu so zameraním na realizáciu dopravných, vodohospodárskych stavieb, asfaltových zálievok a dopravného značenia v celej Slovenskej republike a Českej republike.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3924436  Megjelentetés dátuma: 17.6.2020  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac