Можливість для людей з України

Pracovník v sklade

Ing. Rudolf Škovira - TATRAGAS

Miesto práce
Kpt. Nálepku 865/106, Svit
Termín nástupu
13.02.2023
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečuje nakladanie a vykladanie tovaru, zakladanie tovaru do obchodných a skladových regálov.
Udržiava skladové priestory v predpísaných podmienkach /čistota, poriadok,.../.
Vykonáva denné ošetrenie VZV, bežnú údržbu.
Plní ďalšie povinnosti, ktoré nariadi priamy nadriadený.

Zamestnanie v stabilnej firme, ktorá pôsobí na trhu 30 rokov.
Možnosť navýšenia mzdy po skúšobnej dobe v prípade spokojnosti zamestnávateľa.
Práca na hlavný pracovný pomer v jednosmennej prevádzke.

V prípade záujmu Vás prosím o zaslanie životopisu v slovenskom jazyku.

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem. Z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov vyhovujúcich naším požiadavkám.

Požiadavky na zamestnanca

Precíznosť.
Logické myslenie.
Spoľahlivosť.

Veľkoobchod a maloobchod : plyn, voda, kúrenie, kanalizácia, železiarstvo, záhradná technika, náhradné diely

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3308451  Megjelentetés dátuma: 2.1.2023  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac