Záhradník- team leader

Ing. Rastislav Feriančik - zahradníctvo SADEX

Miesto práce
Duklianska 19/B, okres Prešov
Termín nástupu
01.03.2018
Mzdové podmienky (brutto)
800-900

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

práca na záhradnom centre, vedenie 6-člennej skupiny, starostlivosť o tovar (odborná starostlivosť o rastliny..atď.)

doplatok k nákladom na dopravu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Záhradníctvo

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Záhradníctvo Sadex- expert pre Vašu záhradu, je rodinná firma. Sme na trhu od roku 1993. Špecializujeme sa na záhradu a na to, čo zákazník potrebuje k tomu, aby bola krásna. U nás nájde na jednom mieste všetko potrebné pre vytvorenie záhrady podľa predstáv. Šikovný personál, kvalita a široký výber z našich produktov zákazníkovi pomôžu odísť od nás s dobrým pocitom, že do svojej záhrady investoval dobre.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3278991  Megjelentetés dátuma: 8.1.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800-900