Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Vedúci predajne elektroinštalačného materiálu

Ing. Milan Podhora CONSTRUCT

Miesto práce
Vajanského 80, Lučenec
Termín nástupu
4.5.2020
900 EUR/mesiacVariabilná zložka na základe výsledkov a splnených plánov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zodpovednosť za riadenie a chod obchodnej prevádzky
• Výber, zaškoľovanie a vedenie tímu pracovníkov prevádzky (cca 4-5 ľudí)
• Komunikácia s odberateľmi a dodávateľmi
• Zabezpečenie dodávok materiálu na sklad
• Vedenie evidencie a riadenie skladových procesov
• Proaktívny prístup
• Prispievať k plneniu firemnej politiky a cieľov

• Stabilná spoločnosť
• Možnosť profesijného rozvoja a osobnostného rastu
• Dynamický kolektív

V prípade záujmu o pozíciu, pošlite životopis a krátky sprievodný (motivačný) list. Vhodných kandidátov budeme kontaktovať telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické, odborné alebo ekonomické vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• 2 roky skúseností v oblasti predaja, ideálne B2B
• Ekonomické, obchodné alebo technické zameranie
• Dobré komunikačné schopnosti
• Schopnosť a sebavedomie pracovať samostatne
• Motivácia a schopnosť viesť tím ľudí
• Čiastočná znalosť elektroinštalačného sortimentu je výhodou, nie je podmienkou

Firma vznikla v roku 1992 a odvtedy firma prešla dlhým vývojom a vyprofilovala svoje zameranie. Na začiatku patrili do zamerania firmy stavebno-inštalačné práce PSV a postupne rozširovala svoje portfólio a aj miesto pôsobenia. Časom firma začala prevádzkovať veľkoobchody s inštalačným materiálom. V dnešnej dobe prevádzkuje 5 veľkoobchodov a realizuje veľké stavebné zákazky po celom Slovensku.
ID: 3897142  Megjelentetés dátuma: 25.3.2020  Alapbér (bruttó): 900 EUR/mesiac