Špecialista v oblasti privátnych financií - Hypotekárny špecialista

Ing. Michal Šesták - Fincentrum, a.s.

okres Pezinok, okres Senec, okres Žiar nad Hronom, okres Bytča, okres Martin, okres Ružomberok, okres Žilina, okres Bánovce nad Bebravou, okres Ilava, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Partizánske, okres Považská Bystrica, okres Prievidza, okres Púchov, okres Trenčín, okres Trnava, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
po vzájomnej dohode
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sprostredkovateľská spoločnosť ponúka prácu v sprostredkovaní hypoték - Hypotekárny špecialista.
- starostlivosť o portfólio klientov a rozvíjanie vzťahov s nimi
- široké bankové portfólio na trhu
- poskytovanie kvalitných obchodných a poradenských služieb
- tvorba konceptov ekonomického plánovania
- budovanie a vedenie tímu spolupracovníkov

- zázemie v úspešnej medzinárodnej spoločnosti
- výborné finančné ohodnotenie
- prepracovaný systém benefitov
- zmluvne garantovanú kariéru

Pokiaľ postúpite do výberového konania na danú pozíciu budeme Vás telefonicky kontaktovať najneskôr do 14 dní.
Štrukturovaný životopis spolu s vyhlásením o poskytnutí osobných údajov posielajte na e-mail: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske,humanitné,IT,stavebné,technické,elektrotechnické,ekonomické

Ostatné znalosti

Internet(e-mail, www) - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

A, B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovedný, flexibilný, pracovitý, čestný, príjemné vystupovanie voči klientom, samostatnosť pri riešení úloh, kreativita a nápaditosť pri kontakte s klientom.

Zaoberáme sa finančným sprostredkovaním v oblasti investícií, hypoték, sporenia a poistenia.
ID: 1278556  Megjelentetés dátuma: 19.9.2012  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou