Team leader

TATRAPET, export-import,chovateľské potreby

Miesto práce
Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
800 Eur/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vieš sa presadiť? Chceš napredovať? Máš skúsenosti s vedením ludí? Ak máš rád/rada výzvy, nebojíš sa zodpovednosti a v práci sa nechceš nudiť si na správnom mieste.
Hľadáme práve teba!

- stabilná práca
- možnosť kariérneho rastu
- zamestnanecké zľavy

Informácie o výberovom konaní

Pošli svoj životopis na [email protected]

Viac info o nás na www.tatrapet.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

- Prax vítaná
- Znalosť AJ vítaná

TATRAPET je slovenská výrobná a obchodná firma, ktorá vyrába a dodáva široký sortiment produktov pre domácich miláčikov po celom svete.
Od roku 1988 budujeme značku TATRAPET a kvalitu priamo zo srdca Slovenska, overovanú nielen našimi zákazníkmi.
Už viac ako 35 rokov tvoríme a prinášame produkty pre kvalitnejší a šťastnejší život domácich miláčikov, uplatňujúc nadobudnuté poznatky, profesionalitu a skúsenosti overené a zúročené časom.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3549563  Megjelentetés dátuma: 4.3.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800 Eur/mesiac