Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Čašník/čašníčka

Ing. Ivan Považanec - PLIP

Miesto práce
Banšelova, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
750 EUR/mesiac600 netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme čašníka/čašníčku s praxou do zabehnutej reštaurácie Koliesko na Banšelovej ulici 3 v Bratislave v príjemnom kolektíve. Náplň práce- podávanie jedál a čapovanie nápojov, obsluha zákazníkov, starostlivosť o prevádzku.
Pracovná doba: krátky/ dlhý týždeň PON-PIA od 11:00-23:00, SOBOTA- od 16:30-23:00, NEDEĽA zatvorené=voľno.
Podmienky prijatia: zdravotný preukaz

Možnosť prijatia pracovníka na výpomoc počas obedov- PON-PIA od 11:00 do 14:00. Radi Vás informujeme na tel. č 0903 510 220

príspevok na stravu
možnosť privyrobenia si na spoločenských akciách alebo počas obedov- platené extra

Informácie o výberovom konaní

Prosím kontaktujte nás telefonicky na čísle: 0903 510 220

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

gastronómia

Prevádzkovateľ viacerých gastronomických zariadení so stabilnou klientelou, na trhu už vyše 30 rokov. Firma na svojej základni na vyššie uvedenej adrese prevádzkuje veľkokapacitnú viacúčelovú kuchyňu, kde boli založené dve predajné značky, z ktorých každá ponúka svoj sortiment pre odlišné cieľové skupiny svojich zákazníkov.

Jedna časť kuchyne je orientovaná na obedové menu a tradičné špeciality slovenskej a českej kuchyne podávané na mieste pôsobenia firmy.

Druhá časť tejto kuchyne je zameraná primárne na komfortnú online donášku jedál a menšie cateringové služby

Ponúkame možnosť
- Motivačného a stabilného finančného ohodnotenia
- Profesionálnej a stabilnej práce
- Sebarealizácie
- Práce v dynamickom kolektíve v rýchlo napredujúcej prevádzke / spoločnosti

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3967671  Megjelentetés dátuma: 14.9.2020  Alapbér (bruttó): 750 EUR/mesiac