Stolár vo výrobe eurookien a drevo-hliníkových okien

Ing. Gejza Varga DREVAR

Miesto práce
Dolné Obdokovce
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
900 - 1 200 EUR/mesiacAk máte skúsenosti v stolárskej výrobe, nástupný bonus.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak máte radi drevo, a prácu s ním, určite je táto pozícia pre Vás. Sme rodinná firma s takmer 30 ročnou tradíciou. Patríme medzi najkvalitnejších výrobcov drevených okien a dverí na Slovensku.
Náplň práce:
- stolárska výroba okien a dverí na základe dodaných podkladov

***Máte skúsenosti vo výrobe okien a dverí? Oceníme ich****
- práca v stabilnej rodinnej firme s 30 ročnou tradíciou v príjemnom a súdržnom kolektíve.
- zabezpečená strava v rámci firmy
- výkonnostné bonusy, koncoročný bonus, rekreačné bonusy
- možnosť kariérneho rastu (talent a usilovnosť vieme oceniť)
- profesionálna podpora a zaškolenie,
- rôznorodá a zaujímavá pracovná náplň
- skvelý kolektív a pracovná atmosféra
- moderné technologické vybavenie
- jednosmenná prevádzka od pondelka do piatku,

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Stolár, technické, stavebné

Prax na pozícii/v oblasti

Stolárska výroba, alebo výroba okien a dverí

Ak máte vzťah k drevu a prácu s ním a tiež preferujete atmosféru v stabilnej Slovenskej rodinnej firme, pred veľkým závodom, potom je táto práca pre Vás. Mali by ste ale byť:
- nekonfliktný
- pracovitý
- tímový hráč
- s ochotou sa učiť a riešiť rôzne úlohy

Vyrábame dizajnové okná a dvere, postavené na kvalite, priateľstve a udržateľnosti. Na Slovensku sme známi nielen pre naše výrobky, ale aj pre našu dlhoročnú tradíciu, ktorá je zárukou kvality a spoľahlivosti už od roku 1993.

Náš tím je naším najcennejším aktívom. Každý člen nášho tímu je kľúčovou súčasťou nášho úspechu. Tu nejde len o prácu, ide o spoločné poslanie - poslanie tvoriť, rásť a inovovať. Naša spoločnosť je miestom, kde váš prínos nie je len vítaný, ale je nevyhnutný pre našu budúcnosť.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3974145  Megjelentetés dátuma: 25.9.2020  Alapbér (bruttó): 900 EUR/mesiac