Manažérka hotela

Ing. František Onderčo

Miesto práce
Tatranská Lesná, Vysoké Tatry-Tatranská Lesná
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexný a operatívny manažment prevádzky hotela, hotelovej kuchyne, marketing, starostlivosť o stálych zákazníkov + aktívne vyhľadávanie nových klientov, riadenie zamestnancov, organizovanie práce, práca s kasou, príprava podkladov pre účtovníctvo, skladové hospodárstvo, práca s ubytovacím programom a reštauračným programom,

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

800 eur + mesačná odmena

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Hotelierstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hotel Marína**** vo Vysokých Tatrách, Tatranská Lesná 2, je novootvorený hotel , ktorý ponúka ubytovanie, stravovanie a wellness pre biznis klientov, rodiny s deťmi či turistov. Hotel Marína**** má kapacitu 25 lôžok, letnú terasu, vináreň, vlastné umelo vybudované pleso a tenisový kurt.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Komenského 763/36
08301 Sabinov
ID: 3588952   Megjelentetés dátuma: 11.7.2019   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   800 eur + mesačná odmena