Finančný konzultant, hypotekárny špecialista, manažér

Ing. Branislav Hažlinský s. r. o.

Miesto práce
Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiackvartálne a ročné bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Či už ste nováčik, skúsený finančný agent alebo poradca, máme o vás záujem. Slobodne si sami určíte formu a rozsah spolupráce, ktorá vám vyhovuje. Ako finančný maklér si u nás môžete vybudovať atraktívnu kariéru s rýchlym postupom k manažérskym pozíciám. My vám zabezpečíme veľkú mieru administratívnej, technickej a finančnej podpory. Vy sa môžete sústrediť iba na svoje podnikanie.

Technická podpora
- Informačný systém FINIS
- Vlastný firemný e-mail
- Online uzatváranie zmlúv
- Finančné kalkulačky
- Online archív

Produktová a administratívna podpora
- Široké produktové portfólio
- Kvalitný back office
- Databáza klientov
- Realitné služby
- Právne poradenstvo

Bonusy a výhody
- Bezplatné vzdelávanie
- Výber z katalógu školení
- Certifikácia školení
- Exotické dovolenky
- Spoznávanie veľkomiest
- Obchodné konferencie
- Rodinné eventy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

- cieľavedomosť,
- iniciatívnosť,
- komunikatívnosť,
- asertivita,
- komunikácia (jednanie s ľuďmi,
- samostatnosť,
- motivovanie ľudí,
- kultivovaný písomný prejav.

Spoločnosť Finanzpartner, a. s., vznikla v roku 2008. Medzi hlavné oblasti jej pôsobnosti patrí sprostredkovanie finančných služieb, právneho poradenstva a realitný servis. Dnes poskytuje Finanzpartner svoje služby viac ako 100 tisíc klientom a spolupracuje s viac ako 50 renomovanými finančnými inštitúciami. Ročný obrat spoločnosti v uplynulom roku prekročil hranicu 3 miliónov eur.
Finanzpartner patrí medzi najdynamickejšie rastúcich hráčov v segmente finančných služieb. Spoločnosť definuje stabilita, kvalita ponúkaných služieb a komplexnosť riešení poskytovaných klientom z jedného bodu.
Spoločnosť má svoje zastúpenie a obchodné aktivity okrem Slovenska i v Čechách, v Maďarsku a na Ukrajine.
ID: 3947908  Megjelentetés dátuma: 6.8.2020  Alapbér (bruttó): 2 000 EUR/mesiac