Projektový manažér junior - brigáda pre študenta VŠ

ING Bank N.V., pobočka zahraničnej banky

Miesto práce
Pribinova 10, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného študenta VŠ, ktorý by spolupracoval s naším Senior PM a mal by na starosti nasledovné:

• Koordinovanie a vedenie rôznych lokálnych a globálnych projektov v oblasti korporátneho bankovníctva
• Plnenie stanovených úloh pri jednotlivých projektoch
• Poskytovanie vstupov pre plánovanie projektov, spolupráca s projektovým tímom, sledovanie plánu plnenia a prípadných zmien
• Príprava projektovej dokumentácie, sledovanie zmien, plánovanie projektových stretnutí
• Sledovanie dodržiavania interných pravidiel, postupov a plánov

• Možnosť získať zaujímavú pracovnú skúsenosť v oblasti korporátneho bankovníctva v stabilnej medzinárodnej finančnej inštitúcii
• Dlhodobá brigáda
• Využívanie angličtiny na dennej báze

Prosím, zašlite nám svoj životopis v slovenskom a anglickom jazyku na nižšie uvedený email. Radi by sme Vás informovali, že odpovieme iba vybraným uchádzačom. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

• Pozítivny vzťah a záujem o projektový manažment / koordinovanie (skúsenosť je výhodou)
• Záujem o bankovníctvo
• Flexibilita a pozitívny prístup k zmene
• Analytické myslenie a dobré komunikačné schopnosti

ING Bank is a division of ING’s corporate branding - it offers banking services to corporates under the name of ING Wholesale Banking.

ING Wholesale Banking in Slovakia provides services to multi-national corporations, large local enterprises, financial institutions, investment companies, subsidiaries or joint ventures of foreign companies and the government sector. We combine local market expertise with the capabilities of a global financial institution and provide our clients with a broad range of products and services.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Jakabová
Tel.: +421918464397
E-mail: poslať životopis
ID: 3359832  Megjelentetés dátuma: 12.4.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou