IT administrátor

Infra Services, a.s.

Miesto práce
Hraničná 10, Bratislava
Termín nástupu
01.07.2018
Mzdové podmienky (brutto)
od 1200€ v závislosti od schopností a skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za chod lokálnej IT infraštruktúry (administrácia PC, tlačiarní, serverov, sietí, mobilných zariadení)
- zabezpečenie 1. úrovne technickej podpory používateľov s využívaním aplikácie Helpdesk
- monitorovanie prevádzky IT komponentov a riešenie incidentov
- kvalifikovať technický problém, vyriešiť ho, resp. posunúť na riešenie na 2. úroveň podpory
-inštalácia a evidencia HW a SW
- rozšírená znalosť HW a SW aplikácií používaného v spoločnosti
- pracovné úlohy a administratívna podpora podľa požiadaviek.

- práca v stabilnej slovenskej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
- ročná odmena
- pružný pracovný čas
- odborné vzdelávanie
- príspevok zamestnávateľa na tretí dôchodkový pilier
- príspevok na stravovanie nad rámec zákona
- sociálny program
- ďalšie výhody vyplývajúce z Kolektívnej zmluvy (pracovné jubileum, darovanie krvi)
- športové a spoločenské akcie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické/informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosti v oblasti IT infraštruktúry, základy HTML
- flexibilita, analytické myslenie
- schopnosť navrhovať riešenia
- komunikačné zručnosti
- samostatnosť
- spoľahlivosť
- proaktivita a orientácia na výsledok

Servisná firma zaoberajúca sa výstavbou vodovodných a kanalizačných sietí, ich údržbou a opravami, montážou prípojok a údržbou strojnotechnologických zariadení.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3414475  Megjelentetés dátuma: 8.6.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1200€ v závislosti od schopností a skúseností