Call agent/operátor (práca z domu)

Infomedia

Bratislava, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Infomedia je spoločnosť pre informačné technológie, ktorá sa zaoberá vývojom a implementáciou špecifických IT riešení. Charakterizuje nás atraktívne prostredie, ideálne pre budovanie úspešnej profesionálnej kariéry. Ponúkame výborné pracovné podmienky, zaujímavé projekty, dobrý plat a nepretržité vzdelavánie v oblasti IT technológií.

Vzhľadom na zvýšený rozsah práce, hľadáme
Call agenta/operátora (práca z domu)

Náplň práce:
- Nadviazanie kontaktu so zákazníkom
- Poskytovanie informácií a poradenstvo ohľadom konkrétneho produktu
-Telefonický predaj
- Pravidelný reporting supervizorovi o vykonaných pracovných úlohách

- Dobré finančné podmienky
- Možnosť profesionálneho rozvoja

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- Minimálne dva roky praxe v call centre
- Výborné komunikačné schopnosti (dôraz na jasnú, presnú a transparentnú komunikáciu)
- Pozitívny postoj k pracovným úloham
- Profesionalita a flexibilita pri práci s klientmi
- Znalosť anglického jazyka

ID: 3238248  Megjelentetés dátuma: 9.11.2017