Systémový administrátor

InfoConsulting Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Legionárska 1, 010 01 Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.9.2020
1 500 EUR/mesiacKandidátom s vyššou úrovňou skúseností, bude seniorita zohľadnená v ponuke.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pobočka v Slovenskej republike so sídlom v Žiline hľadá pre rozšírenie nášho súčasného tímu nového systémového administrátora. Vašou náplňou práce bude podpora implementačných projektov a existujúcich zákazníkov komponentovo orientovaného ERP riešenia IFS Applications.

Charakteristika obsadzovanej pozície:
• Príprava a inštalácia Oracle Database
• Príprava a inštalácia IFS Applications
* Konfigurácia, Sizing a Optimalizácia prostredí inštalácii
* Podpora a aktívne riešenie požiadaviek zákazníkov

Ponuka zamestnávateľa:

• Práca v stabilnej a dynamicky sa rozvíjajúcej medzinárodnej spoločnosti.
• Profesionálny a priateľský pracovný tím.
• Perspektíva dlhodobého osobného odborného rozvoja.
• Mzdové podmienky pri nástupe formou individuálnej dohody zodpovedajúce hľadanej pozícii v závislosti na znalostiach a praxi - ďalší mzdový vývoj závislý podľa výsledkov zapracovania a ďalšej osobnej prezentácie.

Kontaktovaní budú len uchádzači, ktorí spĺňajú podmienky obsadzovanej pozície.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie, Databázové systémy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Oracle PL/SQL - Pokročilý
JavaScript - Základy
Administrácia Oracle Database - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• Znalosť Oracle Database na administrátorskej úrovni je podmienkou.
• Analytické myslenie a schopnosť systematickej práce.
• Samostatnosť, kreativita, dôslednosť a spoľahlivosť.
• Zmysel pre prácu v tíme.
• Schopnosť a vôľa učiť sa.

Sme nadnárodná spoločnosť s celosvetovou pôsobnosťou. Zaoberáme sa konzultačnými službami a implementáciou celopodnikového informačného systému ERP IFS Applications. V roku 2021 sme získali prestížne ocenenie v kategórii IFS Services Partner of the Year. O rok neskôr sme získali ocenenie IFS Customers‘ Choice Award, ktoré je najprestížnejším ocenením v ekosystéme IFS, pretože rozhodujúcim faktorom je spätná väzba zákazníkov. Zároveň sme boli finalistami v dvoch ďalších kategóriách: IFS Customer Choice Partner of the Year a IFS Channel Partner of the Year.

Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2000 a po celú tú dobu sa špecializujeme na komplexné dodávky podnikového softvéru IFS - od implementácie cez špičkovú podporu až po kontinuálny rozvoj podľa potrieb zákazníkov. Každému nášmu zákazníkovi chceme poskytnúť 100% služby a preto potrebujeme rozšíriť náš tím.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2380375  Megjelentetés dátuma: 10.8.2020  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac