Recepčná - referent recepcie

Infinity relations a.s.

Miesto práce
Hotel Orava, Srňacie, 026 01 Dolný Kubín
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 080 - 1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poskytovanie služieb pre hostí, predaj ubytovacích a doplnkových služieb, rezervácie pobytov.
Registrácia hostí, agenda, spracovanie, vystavovanie a kontrola hotelových účtov a faktúr.
Zodpovednosť za spracovanie uzávierok a za správnosť účtovaných cien.
Reporting vedeniu, spracovanie štatistík a kontrola výdajov.
Udržovanie a zvyšovanie kvality služieb oddelenia v súlade so štandardami hotela.
Koordinácia a kontrola všetkých rezervácií.
Spravovanie rezervačných portálov.

Príjemné a pekné prostredie hotela. Možnosť ubytovania. Zamestnanecké výhody.

V prípade záujmu o danú pozíciu pošlite žiadosť a životopis doplnený fotografiou na uvedenú e-mailovú adresu: [email protected]
KONTAKTOVAŤ BUDEME IBA VYBRATÝCH UCHÁDZAČOV.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

hotelové, cestovný ruch

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Základy
Pokladňa - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

1 rok praxe na recepcii podmiekou
Príjemný vzhľad a vystupovanie, výborné komunikačné schopnosti. Seriózny prístup k práci, samostatnosť a zodpovednosť.
Podmienkou je aktívna znalosť AJ.
Znalosť práce s hotelovým rezervačným systémom Oberon je výhodou.

Spoločnosť Infinity relations je prevádzkovateľom trojhviezdičkového rezortu Holiday Park Orava - Srňacie, len 4 km od Dolného Kubína, v horskom prostredí. Okrem ubytovacích a stravovacích služieb ponúka hotel bohatý výber z doplnkových, relaxačných a kongresových služieb.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2652726  Megjelentetés dátuma: 3.10.2022  Alapbér (bruttó): 1 080 EUR/mesiac