Stavebný manažér/manažérka

Infinit s.r.o.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dle dohody
3 500 - 4 500 EUR/mesiacvýška mzdy sa odvíja od pracovných skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Koordinácia celého procesu výstavby wellness centra až po predanie do prevádzky.
* Rokovania s dodávateľmi a príprava prípadných riešení s ohľadom na kvalitu a cenu.
* Účasť na kontrolných dňoch a zastupovanie firmy pri jednaniach s príslušnými orgánmi štátnej správy, projektantmi a zhotoviteľmi.
* Kontrolovanie a posudzovanie správnosti a úplnosti projektovej dokumentácie s ohľadom na budúcu prevádzku.
* Dohliadanie na zhotoviteľa v priebehu stavby, kontrola kvality vykonávaných prací a dodržiavanie harmonogramu.
* Implementácia požiadaviek zo strany budúcich prevádzkovateľov stavby.

Využívanie služieb našich wellness centier, 5 týždňov dovolenky, firemné akcie, zľavy na ubytovanie v partnerských hoteloch, práca z domova, možnosti ďalšieho vzdelávania a kariérneho aj osobného rastu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Stavební

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

realizácia pozemných stavieb

Počet rokov praxe

7

Infinit je česká spoločnosť špecializujúca sa na vytváranie a prevádzkovanie krásnych wellness, ktoré obohacujú náš každodenný život.
ID: 4405820  Megjelentetés dátuma: 18.10.2022  Alapbér (bruttó): 3 500 EUR/mesiac