Test automation developer

Infinit, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 - 3 600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vyvíjame kľúčové komponenty systému pre škandinávskeho mobilného operátora. Rozširujeme náš tím o test automation developera, ktorý vie pracovať samostatne na dynamickom projekte. Môžeš byť junior alebo senior v oblasti testovania. Schopnosť programovať je dôležitá ale nemusíš byť expert v technológiách ktoré používame. Najdôležitejšia je schopnosť rýchlo sa učiť a porozumieť príčinám a dôsledkom.

Tvojou hlavnou úlohou bude dizajnovať, vyvíjať a udržiavať test automatizáciu postavenú na Robot Frameworku. Práca takisto zahŕňa plánovanie regresného testovania a podporu manuálnych testovacích funkcií. Komunikácia s tímom hrá tiež dôležitú úlohu.

Tím je distribuovaný, jeho väčšina je v Škandinávii a 9 členov je na Slovensku.

Citáty, ako to vidia členovia tímu:
"Sloboda, flexibilita, zodpovednosť."
"Dobré finančné ohodnotenie."
"Možnosť priniesť do projektov nové nápady a zanechať v nich svoj odtlačok."
"Pohoda - práca takmer bez stresu."
"Pracovný Macbook (ak ti vyhovuje MacOS)."
"Kolektív ľudí, ktorí dokážu prvotriedne spolupracovať pri riešení náročných problémov a popritom byť kamarátmi. :)"

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Testovanie softvéru - Pokročilý
Python - Pokročilý

Dobré programátorské zručnosti
Komunikácia vo veľkom tíme
Schopnosť prioritizovať a pracovať samostatne aj v tíme

Sme najstarší Python outsourcing shop v Bratislave. Zameriavame sa na Python už od roku 2007. Máme väčšinou zahraničných zákazníkov, ale v poslednom čase nás teší záujem slovenských zákazníkov o túto technológiu.
ID: 3964205  Megjelentetés dátuma: 16.12.2020  Alapbér (bruttó): 1 600 EUR/mesiac