Pycharm plugins developer (Java/Kotlin/Clojure)

Infinit, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
od 6+ EUR/h pre študenta až po normálne freelancer sadzby pre seniora

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme práve teba ak si na nadšený pre:
1. automatizované testovanie v Pythone
2. JVM jazyk vhodný na vývoj Pycharm pluginu (Java, Kotlin, Clojure)

Sme veľkými zástancami automatizovaného testovania a máme kopec nápadov ako zlepšiť nástroje, ktoré v tejto oblasti používame. Vyvinuli sme šikovnú metódu, ktorá dramaticky optimalizuje beh testovacej sady, takže je možné spúšťať ju pri každom uložení zdrojáku. Tvojou úlohou by bola, okrem rozvoja a bugfixingu tejto metódy aj implementácia zbrusu nového Pycharm plugin-u, ktorý bude počas behu sady v reálnom čase vizualizovať výnimky, obohatené coverage informácie a všeobecne stav behu testovacej sady.

Máme už návrh architektúry, UX/design, jeden command line tool a niekoľko proof of concept implementácií. Pycharm plugin(y) je potrebné vyvinúť takmer od podlahy..

Guidance a pripomienky budeš dostávať od autora testmon-u (http://testmon.org) a od autora proof of concept Pycharm plug-inu .

Ide o veľmi zaujímavý job v ktorom je kus výskumnej činnosti spolu s praktickou implementáciou. Výsledok tvojej práce bude open source. Pozícia je vhodná pre veľmi šikovného študenta ako dlhodobejšia brigáda až po seniora, ktorý nás dokáže jednorazovo významne posunúť.

Referencie:

Možnosť pracovať kedykoľvek a kdekoľvek sa ti to hodí, bez deadlajnov.
Ak chceš tak kanceláriu s príjemnou a produktívnou atmosférou a vysokou koncentráciou Python developerov.
Pracovný MacBook ak ti vyhovuje MacOS
Finančný bonus v prípade úspešnej komercionalizácie technológie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Python - Pokročilý
Java - Základy

Sme najstarší Python outsourcing shop v Bratislave. Zameriavame sa na Python už od roku 2007. Máme väčšinou zahraničných zákazníkov, ale v poslednom čase nás teší záujem slovenských zákazníkov o túto technológiu.
ID: 3377370  Megjelentetés dátuma: 7.7.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 6+ EUR/h pre študenta až po normálne freelancer sadzby pre seniora