Mzdová účtovníčka / účtovník

Infinis Recruitment

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
1.200 € (minimum, platový rozsah môže byť aj vyšší, v závislosti od kvalifikácie)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Spracovanie komplexnej personálnej a mzdovej agendy interne v spoločnosti
- Spracovanie personálnej administratívy spojenej s nástupom a odchodom zamestnancov
- Komplexné spracovanie miezd (výpočet miezd, dochádzka, ročné zúčtovania preddavkov na daň etc.)
- Komunikácia s orgánmi štátnej správy
- Spolupráca s finančným oddelením v oblasti účtovania miezd a odvodov
- Monitorovanie legislatívnych zmien týkajúcich sa mzdovej agendy

- Ročný výkonnostný bonus
- Práca v stabilnej spoločnosti
- 2 dni dovolenky navyše
- Dobrý sociálny program
- Flexibilný pracovný čas
- a ďalšie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Dodávka elektriny, plynu, pary a studeného vzduchu

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, medzinárodnú spoločnosť pôsobiacu v energetickom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

- Predchádzajúca skúsenosť s mzdovým účtovníctvom min. 1 rok
- Skúsenosť s účtovaním miezd pre aspoň 200 zamestnancov
- Dobrá znalosť Zákonníka práce a súvisiacich predpisov v oblasti pracovného práva a sociálneho a zdravotného poistenia
- Skúsenosť s účtovaním zmenových miezd výhodou
- Zameranie na detail
- Znalosť anglického jazyka – výhodou nie podmienkou

Sme agentúra, ktorá sa špecializuje na pozície v oblasti Finance & Accountancy.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3781336  Megjelentetés dátuma: 7.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1.200 € (minimum, platový rozsah môže byť aj vyšší, v závislosti od kvalifikácie)