Projekt manager rozpočtár projektov

INERT Slovensko, s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

rozpočet stavieb a projektov, organizácia zákaziek a verejného obstarávania, posielanie a organizovanie ponúk do verejného obstarávania,

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

práca v strese, pod tlakom, flexibilita, komunikatívnosť, obchodné zručnosti výhodou

Spoločnosť sa zaoberá rôznymi činnosťami (geologické práce, odpadové hospodárstvo, laboratórne práce, stavebná činnosť.)
ID: 3757411  Megjelentetés dátuma: 7.9.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 000 - 1 700 EUR/mesiac