System Admin/DevOps Študent - Letectvo (greenfield project)

Indra Avitech s.r.o.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
6 - 8 EUR/hod.Samozrejme finálna úroveň základnej zložky mzdy závisí od skúseností a znalostí kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poď vyskúšať úplne nový projekt v oblasti letectva!

Letectvo však nie je to jediné zaujímavé. Tu sú ďalšie dôvody, prečo reagovať na túto pracovnú ponuku:

Budeš participovať na testovaní a vývoji novej generácie systému pre riadenie leteckých informácií (Aeronautical Information Management). Systém bude vo svojej triede veľmi unikátny spĺňajúci najprísnejšie požiadavky leteckej bezpečnosti, spoľahlivosti, použiteľnosti (UX), kybernetickej bezpečnosti ako aj vysokej výkonnosti a škálovateľnosti. Na vývoji sa bude podieľať viacero DevSecOps tímov spolupracujúcich metódou SAFe (Scaled Agile Framework). Po prvýkrát v histórii letectva budú do systému tejto triedy implementované mechanizmy umelej inteligencie (A.I.) a strojové učenie (machine learning).

Aké veci sa u nás budeš môcť naučiť:

• správa, zlepšovanie a podpora IT infraštruktúry pre DEV tím
• návrh, príprava, testovanie a údržba CI/CD pipeline v spolupráci s našim DEV tímom
• skripting a automatizácia deployment procesu komponentov alebo celého systému
• aktívna spolupráca s ďalšími DEV tímami

Technológie, s ktorými Ťa naučíme pracovať:

• Jenkins
• Kubernetes, Docker
• AWS
• Linux

To, že budeš mať možnosť profesne vyrásť a budeš pracovať v zaujímavej doméne sme už povedali.

Kladieme dôraz však aj na iné veci.

Keď ku nám nastúpiš, nájdeš u nás toto:

• Dbáme na to, aby sme si ľudsky sadli
- kolegov si starostlivo vyberáme, aby sa s nami cítili dobre
- stretávame sa na teambuildingoch, turistikách, oslavujeme spolu

• Demokratické fungovanie a participáciu v riadení podporujeme takto:
- prepájame vedenie a zamestnancov na pravidelných stretnutiach, kde môže ktokoľvek priniesť akúkoľvek tému
- zadefinované princípy riadenia podporujú naše demokratické fungovanie

• Kladieme dôraz na informovanosť a transparentnosť v komunikácii
- pravidelne a otvorene hovoríme o tom, čo sa vo firme deje (kde sa nám darí, kde potebujeme veci zlepšiť a čo nás čaká. Každý z nás teda vie, ako sa firme darí.)

• Hodnoty, ktoré sme si zadefinovali sme zimplementovali do pracovných podmienok napr. takto
- viac ako na dochádzku sme orientovaní na výsledky a na to, čo je podstatné (nemáme teda problém s Home office prácou. Ak Ťa láka office work, potom výhľad zo 17. poschodia na Bratislavu iste poteší.)

Ak ťa naša ponuka zaujala, pošli nám prosím svoj štruktúrovaný životopis prostredníctvom e-mailu.

Kontaktovať budeme kandidátov spĺňajúcich požiadavky inzerovanej pozície.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Informatika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo môže byť po technickej stránke výhodou, určite nie však podmienkou:

• poznáš technológie ako Jenkins a Kubernetes a vieš s nimi pracovať
• prehľad o ďalších informačných technológiách (Sonarqube, Artifactory, AWS EKS a/alebo Azure AKS, Docker, Microservice architechture, PostgreSQL/MongoDB, Linux)

Čo nás poteší po osobnostnej stránke:

• tímovosť - rozumieš dôležitosti tímovej spolupráce, zaujíma Ťa názor kolegov, vieš ho vypočuť a dohodnúť sa na riešení
• proaktivita - poznáš cieľ a vieš si zohnať potrebné informácie, aby si ho dosiahol
• sebarozvoj je pre Teba dôležitý
• úprimnosť v komunikácii – transparentne informuješ o prekážkach na ceste k cieľu

Firma Indra Avitech sa dlhodobo zaoberá plánovaním, vývojom, integráciou, dodávkou a podporou IT systémov v odbore riadenia letovej prevádzky. Naša spoločnosť poskytuje širokú škálu produktov, v rámci ktorých prináša osvedčené a inovatívne systémové riešenia. Výsledkom našej práce je poskytnúť riadeniu letovej prevádzky viac času na rozhodovanie a tým pádom aj zabezpečenie riadneho a efektívneho chodu týchto služieb. Tieto systémy tak v konečnom dôsledku prispievajú k bezpečnosti, presnosti a hospodárnosti sveta leteckej dopravy.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4321054  Megjelentetés dátuma: 9.5.2022  Alapbér (bruttó): 6 EUR/hod.