Student wanted/Junior System administrator - Aviation

Indra Avitech s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
minimálne 5,- Eur brutto/hodina , finálna úroveň základnej zložky mzdy závisí od skúseností a znalostí kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Avitech vyvíja kvalitný letecký softvér pre celý svet. Naše tímy v Nemecku a na Slovensku spolupracujú na veľkých medzinárodných projektoch pre civilný a vojenský sektor v 27 krajinách sveta.

Každodenná práca našich administrátorov sa viaže predovšetkým k podpore našich zákazníkov, ktorými sú letecké autority v rôznych krajínách sveta.

Náš tím adminov sa denno-denne venuje tímto oblastiam:

inštalácie našich produktov interne a u zákazníkov
inštalácie serverov, serverových aplikácií a databáz
riešenie jednoduchších ale aj zložitejších úloh týkajúce sa hardvérových a konfiguračných incidentov
zákaznícke školenia
písanie technickej dokumentácie

Okrem zákazníckej podpory svoj pracovný čas venujú aj lokálnej podpore:

inštalácia a spravovanie pracovných staníc a softvéru
administrácia aplikačných a systémových účtov
starostlivost o naše servery

ČO BUDE TVOJOU ÚLOHOU:
S prácou nášho tímu adminov sa budeš oboznamovať postupne. Najskôr ti zveríme jednoduchšie úlohy, ako napr:
Inštalácie OS na počítače (Windows)
Inštalácie aplikácií na počítače
Vytváranie užívateľských účtov
Migrácie užívateľov na nové počítače
Riešenie jednoduchých incidentov
Upgrade-y pracovných staníc
Písanie dokumentácie
Chceme aby si s nami ostal dlhšie a stal si plnohodnotným členom tímu, preto ti v budúcnosti radi zveríme aj iné zaujímavé a zložitejšie úlohy , viažúce sa napr. k zákazníckej podpore.

• Vďaka práci u nás budeš mať možnosť porozumieť komplikovanému svetu leteckého priemyslu
• Externé školenia, veľmi radi podporíme našich kolegov v ich kariére certifikáciami, externými školeniami a konferenciami
• Interné školenia, naši vývojári sa radi o svoje znalosti delia na pravidelných stretnutiach a seminároch
• Ako súčasť nášho teamu si naplno užiješ množstvo teambuildingov (lyžovačky, turistika, xmas party, splavy..a množstvo ďalších zaujímavých aktivít podľa ľubovôle vo svojom teame)
• Cítiš potrebu sa zdokonaliť v angličitne? Môžeš využiť internú výuku angličtiny vo firme s naozaj vynikajúcim lektorom.
• Flexi pracovný čas je pre nás samozrejmosťou
• Príjemné pracovné prostredie v centre Bratislavy v novej budove Twin City Tower, kde máš zo 17. poschodia Bratislavu ako na dlani
• Ak potrebuješ na chvíľu vypnúť je tu pre teba xBox a virtuálna realita
• V kuchynke na teba čaká naozaj výborná káva, tony najrôznejšich čajov a samozrejme čerstvé ovocie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

VMware ESX - Základy
Administrácia UNIX/Linux - Základy
Klient/server administrácia - Základy
Administrácia Windows serverov - Základy
Administrácia Oracle Database - Základy

Ako si predstavujeme TEBA?

IT nie je pre teba len práca ale aj hobby.
Nehľadáš si krátkodobú brigádu ale máš záujem sa dlhodobo venovať profesii Administrátora.
Vítane sú skúsenosti so spravovaním Windows počítačov, základy Linux-u, skriptovanie.
Rozumieš anglicky písanému textu.
Ak ti niektorá z vyššie menovaných znalostí chýba ale rýchlo sa učíš a máš chuť do práce, aj tak sa prihlás.
Chuť učiť sa, byť zvedavý a veľa sa pýtať sú vlastnosti u nás veľmi dôležité a vítané.
Splníš to, čo sľúbiš, alebo pre to aspoň urobíš maximum
Nebudeš sa vyhovárať na okolnosti a zmenu k lepšiemu začneš od seba
Budeš sa rozvíjať a spoločne s nami posúvať hranice
Pomôžeme ti spoznať svet letectva a veríme, že aj ty nás niečo naučíš
Budeš k nám otvorený a povieš nám keď sa ti niečo nebude páčiť.

Firma Indra Avitech sa dlhodobo zaoberá plánovaním, vývojom, integráciou, dodávkou a podporou IT systémov v odbore riadenia letovej prevádzky. Naša spoločnosť poskytuje širokú škálu produktov, v rámci ktorých prináša osvedčené a inovatívne systémové riešenia. Výsledkom našej práce je poskytnúť riadeniu letovej prevádzky viac času na rozhodovanie a tým pádom aj zabezpečenie riadneho a efektívneho chodu týchto služieb. Tieto systémy tak v konečnom dôsledku prispievajú k bezpečnosti, presnosti a hospodárnosti sveta leteckej dopravy.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3667731  Megjelentetés dátuma: 10.9.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: minimálne 5,- Eur brutto/hodina , finálna úroveň základnej zložky mzdy závisí od skúseností a znalostí kandidáta