BERSHKA, Bratislava - Visual merchandiser

INDITEX

Místo práce
Bratislava
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

V Bershke je móda odrazom postoja značky: mladá, avantgardné a odvážna. Zákazníci Bershka nemajú predsudky, vedia čo chcú a nemajú strach riskovať, aby boli skrátka in. Znalci trendov vedia, ako trend použiť a vytvoriť jedinečný a osobný štýl. Bershka je avantgardou. Chápeme módu ako tvorbu kvalitného dizajnu, ktorý je schopný rýchlo zachytiť a odpovedať na požiadavky trhu. Naším publikom sú odvážni ľudia, ktorí majú radi módu, hudbu, kultúru a nové technológie. Ľudia, ktorí vedia, ako vyhľadávať informácie, a neustále komunikujú prostredníctvom sociálnych sietí.

Ak Ťa baví móda, si znalcom trendov a vieš, ako trend použiť a vytvoriť jedinečný a osobný štýl, zaujímaš sa o vizuálnu stránku predajní, aranžovanie figurín, vystavovanie tovaru a sledovanie komerčných reportov, tak neváhaj a pridaj sa k nám!

Hľadáme:
- kreativitu
- skúsenosť na podobnej pozícii
- znalosť aktuálnych trendov, záujem o módu
- komunikačné schopnosti
- analytické schopnosti
- časovú flexibilitu
- teamovu prácu
- ochotu učiť sa nové veci
- pokročilú angličtinu

Ponákame:
- základný plat od 715 eur (brutto) + variabilnú zložku
- preplácanie/ kompenzáciu nadčasov
- Multisport kartu
- stravenky formou kreditnej karty
- zamestnaneckú zľavu
- uniformu
- zaškolenie
- kariérny rast
- prácu v najväčšej módnej spoločnosti sveta

Nástup:
11/2019

Informace o náboru

ID: 3818593  Megjelentetés dátuma: 26.11.2019  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.