Event & office manager

Indícia, n.o.

Miesto práce
Rovniankova, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
1.000 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zodpovednosť za plánovanie, organizovanie a realizovanie školení a konferencií.
• Vyhľadávanie vhodných miest na realizáciu týchto podujatí.
• Uzatváranie objednávok a zmlúv s externými dodávateľmi, vyjednávanie zmluvných podmienok.
• Komunikácia s účastníkmi podujatia, ich prihlasovanie a špecifické požiadavky.
• Sledovanie čerpania stanoveného rozpočtu.
• Kontrolovanie a koordinovanie činností externých dodávateľov.
• Vyhodnocovanie úspešnosti realizovaných podujatí, analyzovanie nedostatkov a navrhovanie opatrení na ich odstránenie.
• Administratívna a organizačná podpora vedenia Indície a projektových manažérov
• Plánovanie, koordinácia stretnutí, riadenie kalendára, uvádzanie návštev
• Samostatná denná e-mailová, telefonická komunikácia a spolupráca s ostatnými členmi tímu ako aj s externými partnermi spoločnosti.
• Zabezpečenie chodu kancelárie (objednávanie kancelárskych potrieb, občerstvenia a pod.)
• Evidencia pridelených mobilných telefónov, notebookov, kľúčov, atď.
• Príležitostný predaj tovaru a práca s hotovosťou

K svojmu životopisu pošlite motivačný list a vypracovanie úlohy, ktoré je podmienkou výberu uchádzačov na osobný pohovor. Zadanie úlohy: Vymyslite si vlastné školenie pre 20 účastníkov na tému "Kurz viazania ikebany pre začiatočníkov - rozsah 16x45 minút". Vytvorte k nemu plán podujatia aj so zodpovednosťami, na základe ktorého by ste mali prípravu podujatia pod kontrolou. Formát excel alebo word, v rozsahu maximálne 2 strany.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Príjemné vystupovanie
Dobré komunikačné zručnosti
Výborné organizačné zručnosti (dôraz na detail)
Samostatnosť a zodpovednosť
Schopnosť plánovať a dotiahnuť projekt do konca
Chuť získavať nové znalosti a zručnosti

Indícia je nezisková organizácia, ktorá sa venuje vzdelávaniu a inšpirovaniu učiteľov a manažérov na slovenských školách. Našim cieľom je poskytnúť im priestor na zdieľanie skúseností a sieťovanie, ukázať im príklady dobrej praxe, vzdelávať ich a poskytovať im motiváciu a inšpiráciu. Organizujeme pre nich odborné školenia, semináre, aj tematicky zamerané konferencie. Naším snom je krajina s kvalitným výchovno-vzdelávacím systémom, ktorý zmysluplne pripravuje mladých ľudí na uplatnenie sa v reálnom živote, poskytuje im pestré zážitky a podnety na vlastné objavovanie sveta. Krajina, v ktorej žiaci, študenti aj učitelia chodia do školy radi. Viac informácií o nás a našej práci nájdete na www.indicia.sk.
ID: 3543911  Megjelentetés dátuma: 21.11.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1.000 EUR