Montážnik/mechanik - prípravár - práca len na 1 zmenu pre stabilnú spoločnosť

INDEX Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Malacky
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
5,88 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonanávanie širokého spektra pomocných prác pri demontáži a príprave strojov na lakovanie
- umývanie a čistenie častí strojov pred prípravou na lakovanie a následnú montáž
- ľahké montážne práce na podzostavách CNC sústruhov
- príprava dielov na lakovanie (čistenie, brúsenie, tmelenie, maskovanie)
- odstraňovanie vzniknutých nedostatkov v súlade s technologickými postupmi
- obsluhovanie strojov, prístrojov a zariadení

- práca pre stabilnú spločnosť s viac ako 25 ročnou históriou na Slovensku ako súčasť medzinárodného koncernu Index Traub so sídlom v Nemecku
- možnosť osobného a profesijného rastu po zaškolení
- práca len na 1 zmenu ako interný zamestnanec spoločnosti (7.00 - 15.30)
- príspevok na dopravu podľa miesta bydliska
- príspevok na stravovanie zamestnancov
- vianočné a vernostné odmeny

V prípade Vášho záujmu nám zašlite životopis, príp. nás kontaktujte telefonicky. Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Mechanik

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- tímový hráč
- manuálna zručnosť
- precíznosť
- spoľahlivosť
- flexibilita

Generálne opravy - REPAS a montáž nových podskupín CNC sústruhov Index, Traub
Nový projekt - montáž priemyselných 3D tlačiarní od r.2021/2022

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3443597  Megjelentetés dátuma: 26.1.2022  Alapbér (bruttó): 5,88 EUR/hod.