Hľadáme manipulačných pracovníkov do Sládkovičova

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Sládkovičovo
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
877,24 EUR/mesiac877,24

Popis práce

Náplň práce:
- budete rozvážať a zbierať použité cievky,
- budete separovať a baliť použité cievky,
- budete pripravovať kartónové podstavce pre výrobu,
- budete manipulovať s BT a VZV vozíkom,
- budete pracovať v nepretržitej prevádzke v 12 hodinových zmenách (deň - noc - voľno - voľno)

Požadujeme

Požiadavky zamestnania:
- ukončená stredná škola,
- oprávnenie na obsluhu motorových vozíkov triedy I.II.D/E/W1 ,
- prax na VZV,
- manuálna zručnosť,
- spoľahlivosť, precíznosť, zmysel pre tímovú prácu, vysoké pracovné nasadenie,
- silná orientácia na kvalitu.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Kinga Szabóová
Tel.: +421917617872
E-mail: poslať životopis
ID: 4440801  Megjelentetés dátuma: 7.10.2022  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 877,24 EUR/mesiac