Pickovanie tovaru v obchodnom reťazci - Lamač, Petržalka, Zlaté Piesky

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
5,22 EUR/hod.5,22€/hodinu + príplatky za prácu cez víkend a finančný príspevok na stravu

Popis práce

- pickovanie tovaru,
- práca so skenerom,
- príprava a vyskladnenie tovaru podľa objednávok,
- balenie tovaru,
- plnenie úloh podľa zadania nadriadeného.

Ponúkame

- práca na TPP
- ranné zmeny
- zaujímavé platové ohodnotenie
- práca aj cez víkend
- finančný príspevok na stravu za každú odpracovanú zmenu
- naučíte sa pracovať so skenerom
- práca pre mužov aj ženy
- práca na pravidelnom pracovisku s príjemným, priateľským kolektívom

Požadujeme

- platný potravinársky preukaz - nie starší ako 2 roky,
- ochota pracovať,
- pozitívny prístup k manuálnej práci,
- LEN RANNÉ ZMENY

Kontakt

Kontaktná osoba: Lenka Balušíková
Tel.: +421905259606
E-mail: poslať životopis
ID: 4184101  Megjelentetés dátuma: 17.10.2021  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 5,22 EUR/hod.