Miben segíthetünk?

Samostatný obchodník – flexi pracovná doba, až 2000 €

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 300 EUR/mesiacfix 1300 EUR / mesiac + provízie z predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte proaktívny prístup, obchodného ducha a ste orientovaný na výsledky?
Pre popredného nemeckého výrobcu a predajcu elektrických káblov a vodičov hľadáme do tímu skúseného kolegu/kolegyňu na pozíciu Obchodného zástupcu pre oblasť Východné Slovensko.
Náplň práce:
- Starostlivosť o súčasných klientov
- Vyhľadávanie nových obchodných príležitostí a budovanie dlhodobých obchodných vzťahov
- Samostatné riešenie a spracovanie obchodných prípadov
Požadujeme:
- SŠ / VŠ vzdelanie technického zamerania
- Prax na podobnej pozícii
- Užívateľská znalosť práce na PC
- Znalosť AJ výhodou
- Dobré komunikačné a organizačné schopnosti
- Ochota cestovať aj do zahraničia

- Zázemie silnej prosperujúcej spoločnosti
- Motivujúce finančné ohodnotenie: fix 1300 EUR / mesiac + provízie z predaja
- 25 dní dovolenky
- Služobný automobil i pre súkromné účely
- Služobný telefón a notebook

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Vodičský preukaz

B

Sme radi, že vás pri hľadaní pracovnej pozície zaujala aj ponuka našej personálnej agentúry. INDEX NOSLUŠ je so sieťou 17 pobočiek na území Slovenska a 30 ročnými skúsenosťami v personalistike jednou z najväčších personálnych agentúr na Slovenskom trhu.

Počas celého výberového procesu sa o vás postará pridelený konzultant. Naše služby sú pre uchádzačov vždy bezplatné. Spolupráca s nami vám prinesie nasledovné benefity:

- Výplata je vždy do 15. dňa v mesiaci na vašom účte,
- Vyriešime všetky potrebné pracovné a legislatívne záležitostí,
- V prípade spokojnosti a záujmu zamestnávateľa zabezpečíme prestup do kmeňového stavu klienta
- Ponúkneme vám inú prácu, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Hornokrčská583/30
140 00 Praha 4
ID: 4162414  Megjelentetés dátuma: 15.9.2021  Alapbér (bruttó): 1 300 EUR/mesiac