Operátor VZV - práca v sklade v Nitre - doprava zabezpečená

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
870 EUR/mesiac870€ +15% variabilná zložka + príplatky podľa zákonníka práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca s manipulačnou technikou
- zaskladňovanie a vyskladňovanie
- vedenie jednoduchej evidencie
- práca s ručným skenerom
- dodržiavanie BOZP
- dodržiavanie 5S
- plnenie pokynov nadriadeného

- zabezpečená doprava (bezplatne)
- nehlučné pracovné prostredie
- zaujímavé finančné ohodnotenie
- možnosť preškolenia na VZV

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Spoločnosť zabezpečuje skladové riešenia pre automobilový priemysel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- držiteľ preukazu na VZV (platné oprávnenie výhodou)
- skúsenosti s vedením VZV
- dochvíľnosť
- zodpovednosť
- ochota pracovať na zmeny
- schopnosť zvládať stresové situácie

Sme radi, že vás pri hľadaní pracovnej pozície zaujala aj ponuka našej personálnej agentúry. INDEX NOSLUŠ je so sieťou 17 pobočiek na území Slovenska a 30 ročnými skúsenosťami v personalistike jednou z najväčších personálnych agentúr na Slovenskom trhu.

Počas celého výberového procesu sa o vás postará pridelený konzultant. Naše služby sú pre uchádzačov vždy bezplatné. Spolupráca s nami vám prinesie nasledovné benefity:

- Výplata je vždy do 15. dňa v mesiaci na vašom účte,
- Vyriešime všetky potrebné pracovné a legislatívne záležitostí,
- V prípade spokojnosti a záujmu zamestnávateľa zabezpečíme prestup do kmeňového stavu klienta
- Ponúkneme vám inú prácu, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Štúrová 12
949 01 Nitra

Kontakt

Kapcsolattartó személy: Marek Nagy
Tel.: +421918574753
E-mail: Küldje el önéletrajzát
ID: 4063643  Megjelentetés dátuma: 17.4.2021  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 870 EUR/mesiac